Sayfa 300/305 İlkİlk ... 200250290298299300301302 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Spk bu bedellilere çare bulmazsa borsads kimse kalmayacak zaten yaprak kımıldamıyordu şimdi iyice buka saracak

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şimdi millet anaavrat kayacak bunlara ama önemli değil para gelsin yeterki

3. Önce hisseleri sat sonra yüklü bedelli açıkla ne güzel istanbul. Borsada şirketin varsa ömür boyu bedelli ile para topla ama bide öteki tarafta galya kuyusu var ondan haberleri yok galiba ağaların

4. ben bugun e devlet uzerinden spk ya şikayet ettim..önce açıklık %30-40 bandıydanken . elindeki hisseleri sat halka açıklıgı %70 getir, sonra bedellı açıkla buna ne derler tam adı ne bilmiyorum insider trading mi? tokatçılıkmı ?tırnakçılık mı? sermaye artırımı nedir ?bul karoyu al parayımı nedir ne?

spk nın böyle bir bedellıye ızın verecegını zannetmem ..elındekını boşalt sonra %400 bedelli
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Başvuru İçeriği: Bedelli sermaye artışları yatırımcıları soyma amaçlı kullanılıyor. EUHOL: % 400 bedelli için başvuru yaptı,ama önce elindeki hisseleri borsa spekülasyonu ile elinden çıkardı. MNDRS: 65 milyon hisseyi satış kararı aldı,muhtemelen o da hisseleri sattıktan sonra yüksek oranlı bedelli sermaye artışı yapacaktır. Keza İhlas grubu uzun süredir yüksek halka açıklık oranları sayesinde yüksek bedelli sermaye artışları yapıyor. Lütfen bu soygunlara izin vermeyin sayın SPK yetkilileri''

efe isimli arkadaş paylaşmış.. euholun bedellısı iptal edildi çunku crdfa nın aynısısını yaptı..şikayet edelim ...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. önce meşe denilen tescilli kişi tarafından küçük yatırımcıya pazarlanıp zarar ettirildi , sonra patron satışları 3 ayda 20 milyon lotu bulmuş ,halka açıklık oranı % 70 i geçmiş ,şimdi de %400 bedelli açıkladı

elimde hisse falan yok ,1 liraya düşse yine almam , daha doğrusu halka açıklık oranı %70-80-90 vs olan hiç bir hisseye bulaşmam

Asıl merak ettiğim bu bedelliye SPK onay verecek mi ?

7. Haberi borsanın düştüğü güne denk getirdiler özellikle akılları sıra hisse bedelliden dolayı değil borsa düştüğü için düştü izlenimi verip tere yağından kıl çekeceklerdi ama bugün borsa düşmedi aksine yükseldi hisse bedelliden dolayı taban olunca konturpiye de kaldılar.borsanın +3 oldugu gün taban olmak nasıl bişey onu görmüş oldu

8. Bedelliler biyandan halka arzlar biyandan borsadan soğudu kaçtı millet.bist yönetimi ve spk da övünsün dursun

Sayfa 300/305 İlkİlk ... 200250290298299300301302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •