Sayfa 42/305 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 329 - 336 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Hakkını yemeyelim dün ve bugünki seans içi hareketleri inandırıcı olmasada umut vericiydi.
    Kasım a kadar böyle olur temettü den sonra hareket olur diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Kasım a kadar böyle olur temettü den sonra hareket olur diye düşünüyorum
    Firmanın bir hikayesinin olmaması, kaarın yıllardır stabil olması firma çok yüksek temettüler ödemesine rağmen borsada vebalı muamelesi görmesine neden oluyor.
    Umarız bu sene daha yüksek kaar açıklar ve diğer büyük yatırımcılar tarafından keşfedilir. Yoksa bu duzen yıllık mevduat gibi devam eder.

3.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Hakkını yemeyelim dün ve bugünki seans içi hareketleri inandırıcı olmasada umut vericiydi.
    Bence kasım a kadar böyle olduğu yerde calışarak hisse toplamaya calışacak tahta sahibi

4.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Bence kasım a kadar böyle olduğu yerde calışarak hisse toplamaya calışacak tahta sahibi
    Dostum biz niye şimdi aldık ve almaya çalışıyoruz. O zaman Kasım yaklaşırken alsaydık sermaye bağlamamış olurduk.

5. Üzülmenize gerek kalmadı. 6 temmuz' için olağanüstü genel kurul olması için karar almışlar. 21 kasımdan geç olmamak kaydıyla temettü dağıtım tarihinin belirlenmesi için yönetim kuruluna yetki verilecek yazıyor. Diğer bir deyişle muhtemelen temettü temmuz - ağustos'ta dağıtılacak. Bu arada benim gibi bir miktar satanları şark kurnazlığıyla oyuna getirmiş olabilirler. Her sene nisan mayıs dağıttığını niye süpriz şekilde kasıma aldığı ortaya çıkmış oldu.Bu kadar zeka fazla.

6. Bu kadar zeki yonetim yatirimcisini duduklemeye kalksa neler yapmaz. Allah'ım sen koru.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pazartesi yüksek işlem hacminin sebebi bugün belli oldu.bilmeyenlere duyurulur. Takastan anlaşıldığı üzere Emeklilik ve yatırım fonları malı vermiş büyük amcalara veya tahta yapıcısına . Görüntü bu bilmeyen , görmeyen , duymayan Ky lara ......

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by abbsgmz Yazıyı Oku
    Üzülmenize gerek kalmadı. 6 temmuz' için olağanüstü genel kurul olması için karar almışlar. 21 kasımdan geç olmamak kaydıyla temettü dağıtım tarihinin belirlenmesi için yönetim kuruluna yetki verilecek yazıyor. Diğer bir deyişle muhtemelen temettü temmuz - ağustos'ta dağıtılacak. Bu arada benim gibi bir miktar satanları şark kurnazlığıyla oyuna getirmiş olabilirler. Her sene nisan mayıs dağıttığını niye süpriz şekilde kasıma aldığı ortaya çıkmış oldu.Bu kadar zeka fazla.
    Bildiri seans içinde geldi. Fiyatda oynama olmadı, sattıklarınızı geri alma şansı verdi ve gk nın toplanmasına daha 1 ay var.

Sayfa 42/305 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •