Sayfa 51/305 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 401 - 408 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. 6 temmuz da karar verecek kasım dan erken olabilir

2. aLım yapmak istyiorum ama biraz yüklü girmek için uygun yermidir¿ ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    aLım yapmak istyiorum ama biraz yüklü girmek için uygun yermidir¿ ytd.
    ben uzun zamandır bekliyorum ama şu anda bence tam hareketlendiği yer. tavsiye veremem ama yeni hareketleniyor

4.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    aLım yapmak istyiorum ama biraz yüklü girmek için uygun yermidir¿ ytd.
    Uygun yermi değilmi söylemek yanlış olur. Temettü ödemeyi borç bilen riskli işlerle uğraşmayan, fazla konsarvative bir şirket.

Burda bir çok kez sorgulandı gerek fk gerekse pd/dd olarak çok uygun ama borsada şu ana kadar müşteriler gerekli şefkati göstermemiş.

5. Yaklaşık 5-6 yıldır son günlerde oluşan işlem hacmi oluşmamış.
    Bu kadar mal değişimi umarım bizim faydamıza olur.
    Fk:5.41, pd/dd: 0.9 sen yeme içme hayvani büyüklükte temettü öde ve eğleşmeye devam et,

6. her yil bu yilki gibi temettu verecegini varsayarsak 6-7 temettude maliyetiniz cikar, dolayisiyla uzun vadede sikinti yok. Ama 2-3 yilin alti vadede kisitli da olsa fiyat gidip gelebilir. En dogru karari kendiniz verirsiniz. Temettu yatirimcisiysaniz donem donem ufaktan eklemek fena fikir degil.

7. hepinize teşekkür ederim azar azar içerdeyim ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by sedat2005 Yazıyı Oku
    ben uzun zamandır bekliyorum ama şu anda bence tam hareketlendiği yer. tavsiye veremem ama yeni hareketleniyor
    Merhaba Sedat Bey
    Bende uzun vadeli CRDFA ortaklığı düşünüyorum. Anladığım kadarı ile uzun süredir bu hissedesiniz. Ne kadar süredir tutuyorsunuz acaba. Genel tecrübelerinizi ve beklentilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Güvenilir bir yönetimi olmasa temettü hissesi olmazdı sanırım.

Genel tecrübelerinizi paylaşırsanız çok teşekkür ederim.
    Bol kazançlar.

Sayfa 51/305 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •