Sayfa 62/305 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 489 - 496 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Bünün çıkacağı tepe nokta 1.81 olur anlamsız şekilde devamlı su kaynatıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Ferit Başkan bunlar parayı ayarla değil yıldırma taktiği gibi geliyor.
    Kafanı yorma bizim hiç bir kaybımız yok,her yil enflasyonun üzerinde getiririz var...sadece kar artışını bekleyeceğiz oda artık ne zaman olur allah bilir...borsada bekletin en dusuk sevyede olacak ki sabrın olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    Kafanı yorma bizim hiç bir kaybımız yok,her yil enflasyonun üzerinde getiririz var...sadece kar artışını bekleyeceğiz oda artık ne zaman olur allah bilir...borsada bekletin en dusuk sevyede olacak ki sabrın olsun...
    Sıkıntı yok Ferit Başkan, bu hareketlerini bilerek aldım. Sabırda inatta fazlasıyla mevcut.
    Yalnız endex 105 bin olmuşken elimdeki ADEL, Crdfa ve gübre nin performans ı ister istemez kızdırıyor.

Bekliyorum sabırla.

4. Genel Kurul sonucu hala açıklanmadı. 8 gün oluyor neredeyse... ay sonuna kadar açıklarlar mı ? 😁😁😁

***CRDFA*** CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2017 Yılı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi 07.06.2017
    Genel Kurul Tarihi 06.07.2017
    Genel Kurul Saati 10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 05.07.2017

5.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok Ferit Başkan, bu hareketlerini bilerek aldım. Sabırda inatta fazlasıyla mevcut.
    Yalnız endex 105 bin olmuşken elimdeki ADEL, Crdfa ve gübre nin performans ı ister istemez kızdırıyor.

Bekliyorum sabırla.
    Böyle yukselislerde likit hisseler her zaman gider.bende de 10 tane hisse var 1 hissem hareketli oda hektas.simdiki piyasa trederlerin piyasasi gelip geçici yani kimin cani ne zaman yanacak belli değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    Böyle yukselislerde likit hisseler her zaman gider.bende de 10 tane hisse var 1 hissem hareketli oda hektas.simdiki piyasa trederlerin piyasasi gelip geçici yani kimin cani ne zaman yanacak belli değil.
    Haklısın endex zirveleri denerken likit hisseler başrol de oynuyor.
    107 binde endex ne yapacak çok merak ediyorum burdan bir düzeltme bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Haklısın endex zirveleri denerken likit hisseler başrol de oynuyor.
    107 binde endex ne yapacak çok merak ediyorum burdan bir düzeltme bekliyorum.
    Nerden kar satışı gelir belli olmaz birilerinin cani yanacak.ben al-sat yapsaydım buralardan kesinlikle hissede olmazdım...dur sana gübre hakkında bir anımı anlatayım sene 2005 gubrf 2.22 liradan 8000 lot aldim seans salonunda millet dalga geçiyor parayı boka yatirmissin diye.neyse 2006 nin baslarinda askere gittim askerdeyken kagit 3.5 lirada oyalaniyordu.2007 agustosunda askerden geldim kağıt 5.2 olmuş ,1-2 geçti hisseyi 6.10 liraya sattım...hisseyi sattıktan sonra neşem yerinde 2.20 al 6.10 sat hemen tatile çıktım parayı yememiz gerekiyor..neyse tatilden geldim kağıt olmuş 10 günde 11 lira ,kagit hergün yukseliyor.ınan ben sattıktan 2-2-3 ay sonra kağıt 32 lira oldu...vaybe dedim paraya bak askerlik 15 ay değilde 18 ay olsaydı paranın anasını aglatırdım...hersey kısmet meselesi bazen beklemek her türlü pozisyondan daha karlı oluyor...

8.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    Nerden kar satışı gelir belli olmaz birilerinin cani yanacak.ben al-sat yapsaydım buralardan kesinlikle hissede olmazdım...dur sana gübre hakkında bir anımı anlatayım sene 2005 gubrf 2.22 liradan 8000 lot aldim seans salonunda millet dalga geçiyor parayı boka yatirmissin diye.neyse 2006 nin baslarinda askere gittim askerdeyken kagit 3.5 lirada oyalaniyordu.2007 agustosunda askerden geldim kağıt 5.2 olmuş ,1-2 geçti hisseyi 6.10 liraya sattım...hisseyi sattıktan sonra neşem yerinde 2.20 al 6.10 sat hemen tatile çıktım parayı yememiz gerekiyor..neyse tatilden geldim kağıt olmuş 10 günde 11 lira ,kagit hergün yukseliyor.ınan ben sattıktan 2-2-3 ay sonra kağıt 32 lira oldu...vaybe dedim paraya bak askerlik 15 ay değilde 18 ay olsaydı paranın anasını aglatırdım...hersey kısmet meselesi bazen beklemek her türlü pozisyondan daha karlı oluyor...
    Gubrde yakın zamanda teknik göstergelere göre posizyon açtım ama 10 gün içinde beklediğim gibi olmadı.
    Uv yatırımda sabır çok önemli ben bölünmeden önce yaklaşık 6 yıl önce 21 tl den ADEL aldım her sene temettüsünü alırım temeline guvenirim.
    Crdfa yi uzun vadeli temettü için aldım kalıcıyım.

Sayfa 62/305 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •