Sayfa 286/305 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. 13-14 milyon lira kar yazarken 1 liraydı..şimdi 5 milyon kar yazıyor 5 liradan işlem görüyor...sorsan biste yatırım yapıyoruz derler...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Alti bos bir hareket yapildigini dusunuyorum, neyse cikacaktir kokusu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

3. Hisse ne güzel yüzde on yükselmiş,yaslan arkana keyfini sür.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Keyifler nasıl dostlar

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yüzde 75 hissesini elinde bulunduran Altınbaş Holding CREDITWEST FAKTORING A.S.(CRDFA) hisselerinde sahip olduğu 60.000.000 hisseden 19.197.183,794 adedinin borsada satışı için Merkezi Kayıt Kuruşu'na başvuruda bulundu.

Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    Yüzde 75 hissesini elinde bulunduran Altınbaş Holding CREDITWEST FAKTORING A.S.(CRDFA) hisselerinde sahip olduğu 60.000.000 hisseden 19.197.183,794 adedinin borsada satışı için Merkezi Kayıt Kuruşu'na başvuruda bulundu.
    Goruntu olarak bu acıklama kotu bır haber gıbı gorunebılır.Ama ben bu haberın ıyı oldugunu dusunuyorum.Dusuncelerım konusunda forumun ustatlarından dusuncem hakkında fıkırlerıyle benı aydınlatabılırlerse sevınırım.
    20 mılyon lotu satacagını soyleyen kısı bu fıatlardan satarsa hıssenın deoerı 2 lere kadar dusunce ancak 20 mılyon lotu elınden cıkartabılır.Buda satıcıyı memnun etmez.Bende bu yuzden dıyorumkı cok kısa zamanda tavan tavan yapıp bu kagıdı 10 cıvarı bır rakama getırıp buradan satmaya baslar ve elınden hısse senedı 6 lara dusene kadar satmayı dusundugu mıktarı elınden cıkartır.
    Tahmının hakkında benı bılgılendırırsenız sevınırım SAYGILAR
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Goruntu olarak bu acıklama kotu bır haber gıbı gorunebılır.Ama ben bu haberın ıyı oldugunu dusunuyorum.Dusuncelerım konusunda forumun ustatlarından dusuncem hakkında fıkırlerıyle benı aydınlatabılırlerse sevınırım.
    20 mılyon lotu satacagını soyleyen kısı bu fıatlardan satarsa hıssenın deoerı 2 lere kadar dusunce ancak 20 mılyon lotu elınden cıkartabılır.Buda satıcıyı memnun etmez.Bende bu yuzden dıyorumkı cok kısa zamanda tavan tavan yapıp bu kagıdı 10 cıvarı bır rakama getırıp buradan satmaya baslar ve elınden hısse senedı 6 lara dusene kadar satmayı dusundugu mıktarı elınden cıkartır.
    Tahmının hakkında benı bılgılendırırsenız sevınırım SAYGILAR
    YTD
    Aynen dediğini yapıyor sanırım. Olan son halkaya takılanlara olacak titan zinciri gibi.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

8. Ne yaptılar acaba 20 milyon lotu bitirdiler mi?
    Var mı aranızda arkadaşlar bunun takibini yapan hiç?

Sayfa 286/305 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •