Sayfa 109/305 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 865 - 872 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. 6 yıl 7 yıldır tutuyorum deyipte hisseyi kötüleyenler yakında yine kar rakamı düşmüş diye gelebilir.Önemli olan faaliyet karlılığının 3 yıldır artıyor olması.Bu durumun etkileri mutlaka görülmeye başlanacaktır.2013 yılında 73.4 milyon olan esas faaliyet karlılığı 2016 yılında 115.4 milyona yükselmiştir.Bu yükseliş 2017 yılının sonunda artışını sürdürdüğü sürece buraya gelip kötülemede bulunanlara itibar etmemek gerekir.Bunların elinde hisse bile yoktur ama atar tutarlar işte.Elindeki diğer hisse yükselsin CRDFA gerilesin zihniyetine sahiptir bunlar.Temettü kralını biriktirmeye devam.

2. Ayrıca bu sene de 26 milyon civarı kar gelecek gibi...yıllık karına bakacak olursak olması gereken fiyat 3.00.....ama ölü taklidi yapmaya devam ediyor...hem olması gereken fiyatı beklemeye hemde teöettüleri almaya devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Aynı sektörde 30 milyon sermayesi olan Lidfa ..80 milyon sermayelik crdfa kadar nerdeyse kar acıklıyor ... Crdfa daki Rakamlar ne zaman gercekleri gösterecek bekleyip görelim

4.  Alıntı Originally Posted by Temettücü Yazıyı Oku
    Merak etme bundan sonra bende seni ciddiye almıyorum. Bilgi seviyeni anlamış oldum.
    Sözünde pek duramıyorsun sanırım. Laf agızdan bir kere çıkar. Ciddiye almıyorsan almamalıydın ama dayanamamışsın yine. Benim diyecek bir seyim yok. Senin için dedigim seyler hala gecerli. Soylediklerimin de arkasındayım. Amacin polemik yaratmaksa yanlış kişiye çattın.

5. Bugün kü hacim güzel aman piyasa yapıcı atanmamış toplam 10 dk işlem yapmayan Viking kağıdın altın da işlem yapma

6.  Alıntı Originally Posted by Temettücü Yazıyı Oku
    6 yıl 7 yıldır tutuyorum deyipte hisseyi kötüleyenler yakında yine kar rakamı düşmüş diye gelebilir.Önemli olan faaliyet karlılığının 3 yıldır artıyor olması.Bu durumun etkileri mutlaka görülmeye başlanacaktır.2013 yılında 73.4 milyon olan esas faaliyet karlılığı 2016 yılında 115.4 milyona yükselmiştir.Bu yükseliş 2017 yılının sonunda artışını sürdürdüğü sürece buraya gelip kötülemede bulunanlara itibar etmemek gerekir.Bunların elinde hisse bile yoktur ama atar tutarlar işte.Elindeki diğer hisse yükselsin CRDFA gerilesin zihniyetine sahiptir bunlar.Temettü kralını biriktirmeye devam.
    Yatırım işi düz mantıktır. Cebine giren paraya bakacaksın.
    Şimdi 141 bin tl verip 100 bin lot alıp 23 krs dan 23 bin tl temettü alacaksın. Temettü rakamı fiyattan düşecek.

141 bin tl yi yıllık faiz de tutsan yıllık minimum 17 -18 bin tl civari kemiksiz risksiz getiri elde edersin.

Eee niye kaarı hep sabit gelen, borsa işlem gören, temettü rakamı hisse fiyatından düşen Crdfa ya yatırım yapayım.

Faiz getirisine göre cazibesi yok, temettü temettü diye bu risk alınmaz ki piyasa da almıyor.

7. Crdfadan güzel kazanmak mümkündür..temettü verdikten sonra zaten düşüyor biraz daha bekleyip en dipten alınabilir...sonra temettü açıklandıktan sonra yükselmeye başlıyor temettü vermeden güzel bi fiyattan satılabilir..geçen sene 1.26 en dip 1.87 en yüksek işlemi görmüş % 50 civarı kazanç demek....bu sene de crdfanın 1.87 nin üzerine çıkacağını 2 ve üstü bi rakamı göreceğini düşünüyorum...yıllık karı 25-26 milyon getiri var...ilerde bunu 30 ve üstünü yakalamaya başarırsa o zaman çoğu kişi arkasından güzel bakacak...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Yatırım işi düz mantıktır. Cebine giren paraya bakacaksın.
    Şimdi 141 bin tl verip 100 bin lot alıp 23 krs dan 23 bin tl temettü alacaksın. Temettü rakamı fiyattan düşecek.

141 bin tl yi yıllık faiz de tutsan yıllık minimum 17 -18 bin tl civari kemiksiz risksiz getiri elde edersin.

Eee niye kaarı hep sabit gelen, borsa işlem gören, temettü rakamı hisse fiyatından düşen Crdfa ya yatırım yapayım.

Faiz getirisine göre cazibesi yok, temettü temettü diye bu risk alınmaz ki piyasa da almıyor.
    Dediğin doğru ...lakin hastalık kuzuları coğaltma hastalığı var bande

Sayfa 109/305 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •