Sayfa 295/305 İlkİlk ... 195245285293294295296297 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    hocam paso hisse hergün düşüyor, grafik ne diyor acaba? Hayat belirtisi var mı bu merette

yal-l21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam 5.60 altında kapanış yapmamalı bugün 5.56 kapattı eğer yarın 5.60 üstüne çıkamazsa grafik bozulur hocam

4. Ukraynada alınan banka hakkında bilgisi olan arkadaş var mı? ( kaç şubesi var ve karlılık durumu gibi)

5. Stopları patlattı denyo

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu tahtanın nasıl hareket edeceğini ne temel analizle ne de teknikle kestirebilmek mümkün görünmüyor .1.80 lerden kısa sürede 8 in üzerine atmış sonra 4 e düşüp uzun süre yataya sarmış ,şimdi de endeks altı düşüşler yaşanıyor
    Ne 1.80 lerden 8 e giderken ne de 8 den 4 e düşerken şirketin durumunda göze çarpan olumlu/olumsuz bir durum söz konusu değil
    Ancak geçen gün şirket yetkililerinin KAP a haber vermeden hisse satmaları ve bunun için para cezası almaları şirketin hanesine eksi değer olarak yazılır
    Çok oynak bir fiyatlanması var hisseye girecekler bu riski göze almalıdır
    Düşük hacimli sığ ve oynak fiyatlaması sebebiyle spek hissesi diyebiliriz dolayısıyla önümüzdeki günlerde tekrar 4 e yolculuk mu olacağını yoksa 8 e eski yerine mi gideceğini spek efendinin stratejisi veya keyfi belirleyecek diye düşünüyorum
    yatırım tavsiyesi değildir görüşüm kendimi bağlar

7. Demek habersiz mal sattılar hee.

Haberim yoktu

eyyy çok bilmiş tel...gram grubu

patron mal satıyor olabilir dedim diye beni attınız

alın size haber.şimdi tepe tepe kullanıun grubunuzu

8. Bu günkü yükselişin sebebi belli oldu , gelecek olan kötü haberin hisseyi olumsuz etkilememesi için yukarı sürmüşler
    Tabiki vedalaştım ,isterse uzaya gitsin şirkete güven önemli

Sayfa 295/305 İlkİlk ... 195245285293294295296297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •