Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 72 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Bilgisayarımdaki Sorunlar

Erasure iyi ve sağlıklı.

Cezayir'de, Setif şehrine tramvay projesi yapıyorlar.
    İşleri yoğun olduğundan Hisse.Net'e giremiyor.

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

2.  Alıntı Originally Posted by HASAT Yazıyı Oku
    Sayın Yöneticim topiği görünce gözüm bir an Sn. Erasure'yi aradı. Sanırım henüz üye olmadı.
    hisse.net'e uzunca zamandır kullanamıyordum, yeniden üyelik işlemi tamamlandı...

3.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Maalesef, epey bir süredir yok, özledik onu, inşallah iyidir...

iş yoğunluğu bir yana, berbat internet altyapısı var, cezayir'in internet sistemi kötü, pahalı ve istediğinizi alamıyorsunuz.
    belki inanmazsınız 10kb hızla hisse.net'i 5-6 kez denemede ancak açabildim.
    üyelik için kaç defa uğraştığımı bilmiyorum, her seferinde ya hat koptu, ya sayfa tıkandı.

Bunun haricinde bir sıkıntı yok, yıllardır yurtdışındayım, bu sefer de farklı bir ülkeye geldim.
    Sırada Tanzanya veya Senegal var, eğer ayarlarsam Fas Casablanca olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by pinky Yazıyı Oku
    Erasure iyi ve sağlıklı.

Cezayir'de, Setif şehrine tramvay projesi yapıyorlar.
    İşleri yoğun olduğundan Hisse.Net'e giremiyor.
    Sn.Pinky, sizinle zaten haberleşiyoruz, belirttiğiniz gibi güzel bir projede görevliyim. Cezayir'in Setif şehrindeyim.
    Şehrin büyük bir bölümünü kapsayan tramway projesi devam ediyor. Henüz bitişine vakit var. Tabii bütün şehrin
    her yerini kazdığımız ve yeniden altyapısını yaptığımız için çok uğraştırıyor. Özellikle böyle altyapısı gelişmemiş
    şehirlerde sürekli kazı yaptığınız da sürprizlerle de karşılaşıyorsunuz.

Şehirden zaman zaman fotoğraf çekiyorum. Libya'da fotoğraf konusunda çok sıkıntı çekmiştim, hapis cezası alanlar bile
    olmuştu. Bu sebeple arapça konuşulan toplumlar da çok dikkat ediyorum. Olabildiğince şirket logolarının olduğu araç,
    kıyafet vs ile fotoğraf çekiyorum. Bu şekilde fazla bir şey demiyorlar.

Cezayir büyük bir yer ama sıkıntıları da yok değil. Lens içeren, DSLR sınıfındaki fotoğraf makinalarına adamların alerjisi var.
    Havalanında el koymaya bayılıyorlar. Bu yüzden fotoğraf makinelerini Türkiye'de bıraktım. Cep telefonu ile idare ediyorum.

Bir bölüm açarak Cezayir Setif ile ilgili ufak bilgiler ve fotoğraflar paylaşacağım...

5. bilgisayar sorunlarınıza eskisi gibi cevap vermeye çalışacağım. 30000 civarında mesajdan sonra
    tekrar 1 numaradan başlamak biraz garip oldu ama hisse.net altyapısında oluşan durumları bildiğim
    için fazla bir yorum yapmıyorum.

Ancak internet bağlantımın kötü olması, işyerinde hisse.net'in Sophos Firewall'ında yasaklanmasından
    dolayı sık sık giriş yapamayacağımı umuyorum. İmkanlar dahilinde yine cevap vermeye çalışırım...

6. Bu Araplar hala neden evrimleşemiyor engel nedir sizce sayın Erasure.

Redmi Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

7.  Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    Bu Araplar hala neden evrimleşemiyor engel nedir sizce sayın Erasure.

Redmi Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çok uzun zamandır bu toplumlarda çalışıyorum ve onların yaşamlarını görüyorum. Hemen hepsinde de benzer durumlar var.
    eğitim var ama alınan eğitim çok yeterli değil, konu aslında çok derin, hatta bugün dinlediğim bir haber vardı, suudi arabistanda
    kadınlara istedikleri gibi gezebilme hakkı filan verilmiş. Bu kafalar oldukça ileri gidilemez.
    Libya'da full kapalı kişiler vardı, içinde ne olduğunu bilmenize imkan yok. özellikle izinlerde Cezayir'den İstanbul'a giden
    THY uçaklarında bu tip kişilere çok rastlıyorum.

Cezayirde yeni nesil daha iyi, ancak eski alışkanlıklar devam ediyor. Projede çalışan yerel kişilerin içinde bayanlarda var.
    Bir çoğu açık, gayet modern bayanlar ve Cezayir içinde bir şeylerin değiştiğini gösteriyor. Ama yüksek baskı bu toplumların
    içeriğinde var ve kolay kolay terk etmeyecektir.

Yazacak çok şey var ama bölümün amacının dışına çıkmayalım...

8. Merhabalar

Bilgisayarımda harddisk değiştirme uyarısından sonra değişim gerçekleştirdim...

harddisk değişiminden sonra Wifi sürekli kopuyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? ( değişim yapan yer ile tel ile görüştüm böyle bir sorun olmaması gerekir diye cevap verdi ve getir bakalım dediler.. Zaman bulursam yarın götürecem ama buraya da bir sorayım dedim...

cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    HERKES KENDİ HÜR İRADESİYLE YATIRIM YAPMALIDIR. KİMSEDEN ETKİLENMEMELİDİR. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK KESİNLİKLE KULLANILAMAZ.

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •