Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
Arama sonucu : 72 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Bilgisayarımdaki Sorunlar

1.  Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    En güzeli fazla kurcalamadan garantisi sürüyorsa servise yollamak diye düşünüyorum ama benzer bir sorunu LG X300 netbook ile yaşamıştım. Bazen düzgün açılıyor bazen de sizinkisi gibi problemli açılıyor ama projeksiyon kullandığımda hiçbir sorun yaşamıyorum bu yüzden sadece eğitim işleri, sunum için kullanıyorum.
    Garanti devam etmiyor maalesef denedim şimdi hdmi görmedi . Yarın göstereceğim . Teşekkür ederim .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Laptoplarda recover yapılabilmekte.. Asus'da da recovery vardır.. Hdd verilerinizi kaybedersiniz ama sanırım windows geri yukleme yapılırken bir sorun yasanmis ve windows da sorun var.. Tam geri yuklemede yaşandığı için bir hata gelmiyor olabilir.. Ekran kartı ile olduğunu pek düşünmüyorum en azından acilmama durumu için..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. HDMI/VGA direkt takınca görmeyebilir, klavyeden "FN+F7(Sizin farklı olabilir)" ile geçiş yapmalısınız.
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Laptoplarda recover yapılabilmekte.. Asus'da da recovery vardır.. Hdd verilerinizi kaybedersiniz ama sanırım windows geri yukleme yapılırken bir sorun yasanmis ve windows da sorun var.. Tam geri yuklemede yaşandığı için bir hata gelmiyor olabilir.. Ekran kartı ile olduğunu pek düşünmüyorum en azından acilmama durumu için..
    Teşekkür ederim Sn.Medwig ekran görünmediği için müdahale edemiyorum verim zaten yoktu içinde ek olarak kullandığım bir pc idi ama sanırım bilen bir servise götüreceğim . Ben yapamadım .

Ben asus siyah ekranını gordugunuz nah söyle bunu yazıyorum..

Asus açılışında asus logolu siyah ekranda iken f9a basili tutuldugunda (yaklaşık 30 saniye olabilir) recover bölümü açılıyor sanirim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ben asus siyah ekranını gordugunuz nah söyle bunu yazıyorum..

Asus açılışında asus logolu siyah ekranda iken f9a basili tutuldugunda (yaklaşık 30 saniye olabilir) recover bölümü açılıyor sanirim.
    Dostum çok teşekkür ederim sayende oldu F8 basıyordum meğer F9 Muş şimdi kurma ekranı geldi valla anakart mı yandı ekran kartı mı derken Allah razı olsun senden

Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Dostum çok teşekkür ederim sayende oldu F8 basıyordum meğer F9 Muş şimdi kurma ekranı geldi valla anakart mı yandı ekran kartı mı derken Allah razı olsun senden

F8 windows açılış seçenekleri için asuslar'da recover f9'du
    Sorununuzun çözüldüğüne çok sevindim

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    F8 windows açılış seçenekleri için asuslar'da recover f9'du
    Sorununuzun çözüldüğüne çok sevindim
    Allah razı olsun tekrar çok sağol Allah da senin sorunlarını çözsün. .

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •