Sayfa 1/8 123 ... SonSon
Arama sonucu : 72 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bilgisayarımdaki Sorunlar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

Bilgisayarımdaki Sorunlar

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
    şu başbelasından ne ile kurtulabilirim

sanırım Powershell eskiden Dos olarak kullandığımız COMMAND.COM

sürekli tehdit kaldırıldı diye uyarıyar ama tekrar tekrar geliyor
    Silmemede izin vermiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    ...
    Silmemede izin vermiyor.
    Şimdiye kadar denk gelmediğim bir problem ama şöyle bir bakınca uygun bir "anti-malware" yazılımı ile çözülebilecek bir sorun gibi duruyor.
    Son düzenleme : i-ked; 23-02-2017 saat: 22:37.
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,079
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Sayın Yöneticim topiği görünce gözüm bir an Sn. Erasure'yi aradı. Sanırım henüz üye olmadı.
    Disconnectus Erectus

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by HASAT Yazıyı Oku
    Sayın Yöneticim topiği görünce gözüm bir an Sn. Erasure'yi aradı. Sanırım henüz üye olmadı.
    Maalesef, epey bir süredir yok, özledik onu, inşallah iyidir...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Erasure iyi ve sağlıklı.

Cezayir'de, Setif şehrine tramvay projesi yapıyorlar.
    İşleri yoğun olduğundan Hisse.Net'e giremiyor.

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

7.  Alıntı Originally Posted by pinky Yazıyı Oku
    Erasure iyi ve sağlıklı.

Cezayir'de, Setif şehrine tramvay projesi yapıyorlar.
    İşleri yoğun olduğundan Hisse.Net'e giremiyor.
    Sn.Pinky, sizinle zaten haberleşiyoruz, belirttiğiniz gibi güzel bir projede görevliyim. Cezayir'in Setif şehrindeyim.
    Şehrin büyük bir bölümünü kapsayan tramway projesi devam ediyor. Henüz bitişine vakit var. Tabii bütün şehrin
    her yerini kazdığımız ve yeniden altyapısını yaptığımız için çok uğraştırıyor. Özellikle böyle altyapısı gelişmemiş
    şehirlerde sürekli kazı yaptığınız da sürprizlerle de karşılaşıyorsunuz.

Şehirden zaman zaman fotoğraf çekiyorum. Libya'da fotoğraf konusunda çok sıkıntı çekmiştim, hapis cezası alanlar bile
    olmuştu. Bu sebeple arapça konuşulan toplumlar da çok dikkat ediyorum. Olabildiğince şirket logolarının olduğu araç,
    kıyafet vs ile fotoğraf çekiyorum. Bu şekilde fazla bir şey demiyorlar.

Cezayir büyük bir yer ama sıkıntıları da yok değil. Lens içeren, DSLR sınıfındaki fotoğraf makinalarına adamların alerjisi var.
    Havalanında el koymaya bayılıyorlar. Bu yüzden fotoğraf makinelerini Türkiye'de bıraktım. Cep telefonu ile idare ediyorum.

Bir bölüm açarak Cezayir Setif ile ilgili ufak bilgiler ve fotoğraflar paylaşacağım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    Sn.Pinky, sizinle zaten haberleşiyoruz, belirttiğiniz gibi güzel bir projede görevliyim. Cezayir'in Setif şehrindeyim.
    Şehrin büyük bir bölümünü kapsayan tramway projesi devam ediyor. Henüz bitişine vakit var. Tabii bütün şehrin
    her yerini kazdığımız ve yeniden altyapısını yaptığımız için çok uğraştırıyor. Özellikle böyle altyapısı gelişmemiş
    şehirlerde sürekli kazı yaptığınız da sürprizlerle de karşılaşıyorsunuz.

Şehirden zaman zaman fotoğraf çekiyorum. Libya'da fotoğraf konusunda çok sıkıntı çekmiştim, hapis cezası alanlar bile
    olmuştu. Bu sebeple arapça konuşulan toplumlar da çok dikkat ediyorum. Olabildiğince şirket logolarının olduğu araç,
    kıyafet vs ile fotoğraf çekiyorum. Bu şekilde fazla bir şey demiyorlar.

Cezayir büyük bir yer ama sıkıntıları da yok değil. Lens içeren, DSLR sınıfındaki fotoğraf makinalarına adamların alerjisi var.
    Havalanında el koymaya bayılıyorlar. Bu yüzden fotoğraf makinelerini Türkiye'de bıraktım. Cep telefonu ile idare ediyorum.

Bir bölüm açarak Cezayir Setif ile ilgili ufak bilgiler ve fotoğraflar paylaşacağım...
    YM çok iyi bir firmadır. İzmir de çalışmıştım. süperdir.

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •