Special Days Image
Sayfa 4/62 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Çevre Haberleri...

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Ayazmana ve Gökçay'da içinde 400-500 yaşından büyük, biri anıt ağaç niteliğinde olan beş adet kestane ağacı kimliği belirli olmayan kişilerce kesildi...

Fotoğrafı görünce, hani Afrika'da dişleri için öldürülen devasa boyutta fil ölüleri yanında poz veren avcılar aklıma geldi nedense...

Öldürülen canlının ağaç ya da hayvan olmasının bir farkı yok....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,076
    Blog Entries
    12

Bahar aylarıyla birlikte milyonlarca göçmen kuşa ev sahipliği yapan Türkiye, nadir görülen, çok özel bir konuğu da ağırladı. Dünyada bundan önceki dönemde sadece 2 noktada görüntülenen Siyah Flamingo, bu kez Adana’da görüldü.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,076
    Blog Entries
    12

Kütahya'nın Domaniç ilçesindeki Topuk Yaylası, "Türkiye'nin 210'uncu tabiat parkı" ilan edildi.

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 4/62 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •