Sayfa 106/198 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. G8141 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim anlamadığım brutte nasıl bu malı satacak veya satıyor ben tahtacı olsam basarım yukarı gelene gidene verırım ama bu şekilde ne kadar ve nereye kadar satacak ben çözemedim...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım brutte nasıl bu malı satacak veya satıyor ben tahtacı olsam basarım yukarı gelene gidene verırım ama bu şekilde ne kadar ve nereye kadar satacak ben çözemedim...
    4 liradan alıp sattığım hisseyi 36 dan almak mantıklımıydı( 2770 Lot) patron satışa devam ederse o zaman cümbüşü gör. Türkiye de patronlara güven sıfır Nibaş Rıza efendi

4.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    4 liradan alıp sattığım hisseyi 36 dan almak mantıklımıydı( 2770 Lot) patron satışa devam ederse o zaman cümbüşü gör. Türkiye de patronlara güven sıfır Nibaş Rıza efendi
    Yukarı basmamışmı sence istanbul nire erzurum nire

kurthan

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım brutte nasıl bu malı satacak veya satıyor ben tahtacı olsam basarım yukarı gelene gidene verırım ama bu şekilde ne kadar ve nereye kadar satacak ben çözemedim...
    Yukarı basmamışmı sence istanbul nire erzurum nire 4 .tl 36 tl sat sat bitmez

kurthan

6. Benim şahsi fikrim yukarı giderken dağıttı zaten şimdi topluyor ,bürüt dey kende günlükleri düzeltmeye çalışıyor.

Patron sağlam güriş satması sadece onur , gurur meselesi değilse burdan gelecek paraya ihtiyacı yok.

bürüt bitince düzelir diye düşünüyorum.

al sat tavsıyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Yukarı basmamışmı sence istanbul nire erzurum nire 4 .tl 36 tl sat sat bitmez

kurthan
    Bence malı satacagı yer brut olmamalı çoğunu kendi alıyor zaten.. Brut geldikten sonra toplasan üç dört milyon hacım yapamadı nasıl satacak... Eğer bu bir operasyonsa bu şekilde çıkamazlar çok zor tabı benım düşüncem...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Ağırlıklı olarak garanti alış yonunde gozukuyor... Devamı gelirse olumlu yoksa sıkıntı devam eder..

Sayfa 106/198 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •