Special Days Image
Sayfa 116/198 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 921 - 928 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Kısa sürede fiyatıda hacmide abartılı düştü yazık oldu grafik atan olurmu toparlanma ihtimali varmı
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    yazık oldu tek kaldık hacimde yok
    ölüler diyarından ses varmı bildiğin adeta öldü kağıt 50 den 30 a düştü

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    ölüler diyarından ses varmı bildiğin adeta öldü kağıt 50 den 30 a düştü
    Ne oluler diyari
    buralar harikalar diyari
    50 den 30 a dustu gunu goruyordunuzda.3.5 lerden nerelere geldigini gormuyorsunuz
    5.2 maliyet Le beklemeye devam
    Ytd

Maliyetim 35 lira civarı yaklaşık 2 hafta kadar önce aldım keşke almasaydım nerden bilebilirdim hep düşecek ve hiç doğru düzgün işlem yapmadan duracak boşa zaman kaybı gibi bir durum neyse moralim bozuk

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Maliyetim 35 lira civarı yaklaşık 2 hafta kadar önce aldım keşke almasaydım nerden bilebilirdim hep düşecek ve hiç doğru düzgün işlem yapmadan duracak boşa zaman kaybı gibi bir durum neyse moralim bozuk
    Moral bozmayin insallah guzel olacak Eger beklentim umidim olmadaydi coktan verirdim

5. dokta

bedelli başvurusu yapıldımı, zamanı belli oldumu

6. Selam arkadaşlar....

önceden alıyorduk şimdi alamıyorum bürüt e girdi:?

7. "Yönetim Kurulumuzun 27.11.2019 tarih ve 2019 / 45 sayılı kararıyla onaylanan, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Pay Tebliği (VII-128.1)' nin 33' üncü maddesi gereğince hazırlanmış bedelli sermaye artırımından elde edilecek fonun hangi amaçlarla kullanılacağına ilişkin rapor ekte yer almaktadır. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur. Saygılarımızla"

Bu içeriği okuyan varmı ?

8. DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİC. VE SAN. A.Ş.
    SERMAYE ARTIRIMINDAN ELDE EDİLECEK FONUN KULLANIM AMACINA İLİŞKİN RAPOR
    1) Raporun Amacı
    Şirket Esas Sözleşmesi'nin 6. Maddesinde yer alan yetkiye istinaden, Şirketimizin 66.844.800 TL
    (Altmışaltımilyonsekizyüzkırkdörtbinsekizyüz Türk Lirası) tutarındaki ödenmiş sermayesinin 250.000.000
    TL (İkiyüzellimilyon Türk Lirası) kayıtlı sermaye tavanı içinde olmak üzere %73,54 oranında artış ile
    116.000.000 TL'ye (Yüzonaltımilyon Türk Lirası) çıkarılmasına, 49.155.200 TL
    (Kırkdokuzmilyonyüzellibeşbinikiyüz Türk Lirası) tutarındaki sermaye artışının ortakların yeni pay alma
    hakları kısıtlanmadan hisse senetlerinin nominal değeri (0,01 TL nominal değerli her bir pay için 0,01 TL
    fiyat) üzerinden bedelli olarak yapılmasına ve gerekli tüm işlemlerin yürütülmesine ilişkin 04.11.2019
    tarih ve 2019/43 no.lu Yönetim Kurulu Kararı alınmıştır.
    Bedelli sermaye artırım işlemleri yürütülürken, Sermaye Piyasası Kurulu’nun VII-128.1 sayılı Pay
    Tebliği’nin (“Tebliğâ€) 33. Maddesinin 1. fıkrası;
    “... payları borsada işlem gören halka açık ortaklıklar tarafından yapılacak bedelli sermaye artırımlarında,
    sermaye artırımından elde edilecek fonun hangi amaçlarla kullanılacağına ilişkin olarak bir rapor
    hazırlanması, bu raporun yönetim kurulunca karara bağlanarak izahnamenin ya da ihraç belgesinin onayı
    amacıyla Kurula yapılacak başvuru sırasında gönderilmesi ve kamuya açıklanması zorunludur. Sermaye
    artırımından elde edilen fonun belirtilen şekilde kullanılıp kullanılmadığına ilişkin olarak; halka açılan
    ortaklıkların paylarının borsada işlem görmeye başlamasından, payları borsada işlem gören halka açık
    ortaklıkların ise sermaye artırımının tamamlanmasından itibaren kamuya açıklanan ve yapılan sermaye
    artırımının sonuçlarını içeren ilk iki finansal tablolarının ilanını takip eden on iş günü içinde bir rapor
    hazırlaması ve söz konusu raporu ortaklığın internet sitesinde ve KAP’ta yayımlaması zorunludur. Bu
    yükümlülük ortaklık bünyesindeki denetimden sorumlu komite tarafından yerine getirilir. Denetimden
    sorumlu komite kurma zorunluluğu bulunmayan ortaklıklar için bu yükümlülük yönetim kurulu tarafından
    yerine getirilir.â€
    şeklinde olup, bu rapor söz konusu düzenleme çerçevesinde hazırlanmaktadır.
    2) Sermaye Artırımından Sağlanacak Fonların Kullanım Yerleri
    Sermaye artırımı sonucu elde edilecek fonun planlanan kullanım yerleri aşağıdaki tabloda yer
    almaktadır.
    SERMAYE ARTIRIMINDAN ELDE EDİLECEK FONUN KULLANIMINA İLİŞKİN PLAN
    TÜRÜ PARA CİNSİ TUTARI TL KARŞILIĞI PAYI (%)
    FİNANSAL BORÇ ÖDEMELERİ EURO 4.066.016 25.212.705 51
    - BANKA KREDİSİ ANA PARA VE FAİZ ÖDEMESİ (1) EURO 4.066.016 25.212.705 51
    İŞLETME SERMAYESİ KULLANIMI (2) EURO 3.855.460 23.942.495 49
    TOPLAM (3) 7.921.476 49.155.200 100

(1) Euro cinsinden alınan reeskont kredilerine ait ana para ve faiz ödemeleridir. Euro kredilerin TL
    karşılığı için ödeme gününden bir önceki gün açıklanan TCMB döviz alış kuru kullanılmıştır.
    (2) İşletme sermayesi olarak faaliyetler için gerekli olan nakit ödemelerinde kullanılmıştır.
    (3) Şirketimizin ana ortağı Çelik Holding A.Ş. yeni pay alma haklarının bir bölümü olarak 23 Eylül
    2019 tarihinde sermaye artışında kullanılmak üzere 7,5 milyon EURO (ödeme gününden bir önceki
    gün açıklanan TCMB döviz alış kuru ile 47.135.250 TL karşılığı) ödemesi yapmıştır. Anılan ödemenin
    tamamı tabloda bahsi geçen Euro para birimi banka kredilerinin ve işletme sermayesinin
    ödemelerinde kullanılmıştır.
    27.11.2019

Sayfa 116/198 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •