Sayfa 121/198 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 961 - 968 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    selam

alıp satan alıp bekleyen bereketli olsun.

ben ev alacam verıysenız verıysınız vermıyecenız siz bilirsiniz.
    Ben yurtdisindan katiliyom memleket hasreti 30 yillik iscilik hayati biktim...
    Antakyada sahile 3 5 km de 2 3 donum icine tastan yaz kis oturulabilecek bi ev istiyom onu bekliyom Eger verirse bana eyvallah
    Vermezse
    Daha Burdayim bir yere gittigim yok
    3 cocuk var evlencek Burda bi dügün 25 30 bin EURO elimde 10 kadar hisse var döktaş nibas Cimbeton bera gozde lerin.

2.  Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Ben yurtdisindan katiliyom memleket hasreti 30 yillik iscilik hayati biktim...
    Antakyada sahile 3 5 km de 2 3 donum icine tastan yaz kis oturulabilecek bi ev istiyom onu bekliyom Eger verirse bana eyvallah
    Vermezse
    Daha Burdayim bir yere gittigim yok
    3 cocuk var evlencek Burda bi dügün 25 30 bin EURO elimde 10 kadar hisse var döktaş nibas Cimbeton bera gozde lerin.
    abi bırak herkez kendi evlensin.... masraf etme kimseyi memnun edemezsin........ cocugun da olsa

3.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    selam

alıp satan alıp bekleyen bereketli olsun.

ben ev alacam verıysenız verıysınız vermıyecenız siz bilirsiniz.
    Agalarim satmasını da bilin ha .Burada resmen bir borsa operasyonu var .Bir bakmissiniz 200 olur bir bakmissiniz,50-60 a dönmüş.Benmalin çoğunu bitirdim bugün.1000 lotla fantezi yapıyorum.
    İster 150 olsun ister 50

Tavanda bekleyen lot sayısı 4000

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim satmasını da bilin ha .Burada resmen bir borsa operasyonu var .Bir bakmissiniz 200 olur bir bakmissiniz,50-60 a dönmüş.Benmalin çoğunu bitirdim bugün.1000 lotla fantezi yapıyorum.
    İster 150 olsun ister 50

Tavanda bekleyen lot sayısı 4000
    Hatip aga Ben kucuk Aga gecmiste günlük oynadim ciddi kar edemedim 9 yildir ciddi bir islem yapma dim nerdeyse tum hisselerin de ciddi karlar dayim bunada 6.06 dan girdim iki temettü aldim maliyet 5 lerde 50 veya 60 a dusse pek irgalamaz daha gecen hafta 60 lardaydi
    Döktaş icin ciddi beklentilerim var iyi bir temettü hissesi olmasi muhtemel
    Ve Brans olarak ta onu acik bu hissenin burlardan kalacagini tahmin etmiyorum Ben vur kac ci degilim aklimdaki fiyati bilseniz bu Adam manyak dersiniz
    Zaten ky kaldiginada inanmiyorum ve onemlisi servetimi baglamadim iflas etse bile bana kasinti yapmaz Ben beklemeye devam etcem ciddi inis cikislar olabilir herkes Kendi kararini Kendi imkamlarina gore versin Ben bilsem 9 yil beklemezdim.

5. abi aklındaki fıatı söylede belki bahce alır bana da almassada razıyız kaderimize

FİKİR FİKİRDİR

Ddelirmiş filan demem söyle valla uykumu kaçıracan

Unhappy Dokta

100 lira olurmu diye düşünürken kağıt taban oldu inanılır gibi değil

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    100 lira olurmu diye düşünürken kağıt taban oldu inanılır gibi değil

sen bunu bir bilsen

tavan yaptımı ertesi gün taban adeti ceza alırsa bu sefer 6 ay

8. DOKTA.pdf

celık holdın dün 28,000 bin sallamış............spek

Sayfa 121/198 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri