Sayfa 125/198 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Adesenin 17 lerdeki düşüşü gibu oldu ama bunun en muadili 100 lerdeki beyaz idi ordan düştü m ki o da yüzde 1000 bedelsiz vermesine rağmen düştü allah kurtarsın y t d

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Açığa satış yasağının gelmiş olması iyi oldu haftaya brüt takasda gelebilir bu durumda sakinleşme inş başlar

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

aylık takas
    Bu takas tablosunu 6-7 Şubat 2020 aralığını kapsayacak şekilde gönderebilir misiniz?

4. dokta

Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Hatip aga Ben kucuk Aga gecmiste günlük oynadim ciddi kar edemedim 9 yildir ciddi bir islem yapma dim nerdeyse tum hisselerin de ciddi karlar dayim bunada 6.06 dan girdim iki temettü aldim maliyet 5 lerde 50 veya 60 a dusse pek irgalamaz daha gecen hafta 60 lardaydi
    Döktaş icin ciddi beklentilerim var iyi bir temettü hissesi olmasi muhtemel
    Ve Brans olarak ta onu acik bu hissenin burlardan kalacagini tahmin etmiyorum Ben vur kac ci degilim aklimdaki fiyati bilseniz bu Adam manyak dersiniz
    Zaten ky kaldiginada inanmiyorum ve onemlisi servetimi baglamadim iflas etse bile bana kasinti yapmaz Ben beklemeye devam etcem ciddi inis cikislar olabilir herkes Kendi kararini Kendi imkamlarina gore versin Ben bilsem 9 yil beklemezdim.
    gonyalı, son zamanlarda heryerde dokta konuşuluyor, bu kadar dillendirilmesi mi bu tip spekülatif işlere neden oldu, yoksa başka bir neden mi var acaba, görüşün çalı dibinde beklemeye devammı,

5.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    gonyalı, son zamanlarda heryerde dokta konuşuluyor, bu kadar dillendirilmesi mi bu tip spekülatif işlere neden oldu, yoksa başka bir neden mi var acaba, görüşün çalı dibinde beklemeye devammı,
    Ben vermedim tasiyorum uzun surede tadimayi dusunuyorum taban serisinin bittigini dusunuyorum Ben Saga sola bakiyorum Kim ne dedi ne diyor onemli degil dogru bildigim yapmaya cakisiyorum
    4 liradan 90 gitmis bi kagidi almak icin ciddi bilgiler ve sebeb ler olmali
    Bildigim Patron burlardan % 1 2 lik hisse satsa şirket bedava Gelmis olur.
    Bundan sonrasi Patron kalmis o ne istese o olur patrondan haber siz at koszurulmaz.
    Ben hissi davraniyorum ne spekten ne icerden ne patrondan bilgi yok. Ytd

6. dokta

Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Ben vermedim tasiyorum uzun surede tadimayi dusunuyorum taban serisinin bittigini dusunuyorum Ben Saga sola bakiyorum Kim ne dedi ne diyor onemli degil dogru bildigim yapmaya cakisiyorum
    4 liradan 90 gitmis bi kagidi almak icin ciddi bilgiler ve sebeb ler olmali
    Bildigim Patron burlardan % 1 2 lik hisse satsa şirket bedava Gelmis olur.
    Bundan sonrasi Patron kalmis o ne istese o olur patrondan haber siz at koszurulmaz.
    Ben hissi davraniyorum ne spekten ne icerden ne patrondan bilgi yok. Ytd
    teşekkürler, çalı dibinde beklemeye devam ozaman

7. Neyse Twitterdan göndermişlerdi kısa zamanda gerek kalmadı. Burası pek aktif bir grup değil herhalde. Takaslar 🤔

Bu hafta bültende bölünmeyle ilgili onay çıkarsa o zaman toparlanma başlayabilir

Sayfa 125/198 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •