Sayfa 138/198 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Bolundukten sonra mı 42 nasıl okur ya ben 60 lardan aldım o bile
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Maliyetim 42 lira civarı hissenin fiyatı 23.3 yani hisse başı 19 lira civarı zarardayım kızgınlığım öfkem bu yüzden
    Merhaba ben 60 lardan aldigim bile maliyet 39 lara düşmüş olmalı 40 larda kesin değil inşallah moralsiz likten bakmak istemiyorum hesaba sabr sabr diyorum kendime biri başka bir senette bir adamın ismini verip birkaç hisse yi onun yölendirnek te olduğunu idda etti sanki bilerek ve isteyerek ceza. Brüt ne kadar kısıtlama varsa alsın istiyor hisse iş yatırım satıyordu epey de satmıştı bugün baktım iş bankası bu sefer epey yükselmiş oran olarak diğer kısmı 3 56 lardan 2 40 lara indi tekrar gerçi verilerin doğruluğu tartışılır artı nasıl okunması gerektiği var bide bende bu artık bir kadere dönüştü bir den fazladır bir senette yakalanıyorum sonra si yaşadığınız gibi

G8141 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by che Yazıyı Oku
    Bolundukten sonra mı 42 nasıl okur ya ben 60 lardan aldım o bile Merhaba ben 60 lardan aldigim bile maliyet 39 lara düşmüş olmalı 40 larda kesin değil inşallah moralsiz likten bakmak istemiyorum hesaba sabr sabr diyorum kendime biri başka bir senette bir adamın ismini verip birkaç hisse yi onun yölendirnek te olduğunu idda etti sanki bilerek ve isteyerek ceza. Brüt ne kadar kısıtlama varsa alsın istiyor hisse iş yatırım satıyordu epey de satmıştı bugün baktım iş bankası bu sefer epey yükselmiş oran olarak diğer kısmı 3 56 lardan 2 40 lara indi tekrar gerçi verilerin doğruluğu tartışılır artı nasıl okunması gerektiği var bide bende bu artık bir kadere dönüştü bir den fazladır bir senette yakalanıyorum sonra si yaşadığınız gibi

Malesef bölünme öncesi 72 den aldıgım ıcın bölünme sonrası malıyetım 42 lıra oldu ve kagıt 20,46 yani lot başına zararım 21 liradan fazla çok üzgünüm

3. Bende de aynı durum var 1 lot ile başlayan Laz inadi artık geri dönülmez bir sabr etme imtihanina dönüştü bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Malesef bölünme öncesi 72 den aldıgım ıcın bölünme sonrası malıyetım 42 lıra oldu ve kagıt 20,46 yani lot başına zararım 21 liradan fazla çok üzgünüm

4.  Alıntı Originally Posted by che Yazıyı Oku
    Bende de aynı durum var 1 lot ile başlayan Laz inadi artık geri dönülmez bir sabr etme imtihanina dönüştü bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler

selamlar

allah yardımcınız olsun alınmış bitmiş iş olacagına varır ama nerden gelmiş hiç araştırmadınızmı .

2019 yılbaşında bu kagıt ne kadar mış baksaydınız keşke.

bir de beklentinizi biliyorsanız sorun değil

inşallah zararları kurtarırsınız.

saygılar.

42 lıra malıyetım kagıdın fıyatı 15.81

6. Kaçıncı taban oldu acaba. Şirket hiçmi el atmaz ya. Tamam genel piyasa bozuk ama bu kadar tepkisizlik niye.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7. Şirket alış yapmış diye haber okudum yanlış mı okudum bugün vardı 16 lira lardan kap ta

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    42 lıra malıyetım kagıdın fıyatı 15.81
    Artık 15.81 değil

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 138/198 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •