Sayfa 150/198 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Niye burada kimse yazmaz oldu.Herkes sattı da bir ben mi kaldım yoksa.

2. neredeyse 1 aydır kimse yazmamış. demek ki ya çok güzel şeyler olacak ya da ölmüş unutulmuş bu. şu günlerde otomotiv yan sanayi çok konuşuluyor. bakalım dokta da konuşulacak mı. beklentimiz güzel şeylerden yana...

3. Uzaktan izliyoruz. %10 konusunda şirket halen birşey yapmadı.

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Uzaktan izliyoruz. %10 konusunda şirket halen birşey yapmadı.

% 5 mi demek istediniz ? Yoksa % 10 la ilgili bilmediğimiz bir gelişmemi var ? Acıklama yaparsanız seviniriz ...

5.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Renault-fiat-ford başlıca müşterileri..

Tofaş da tuvalete bile izin vermiyorlar mis işler çok yoğun..

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme
    Saydığın müşteriler toplasan toplam cironun %10'u belki eder. Yatırım yapmadan önce iyi araştırın.

6. Borsa İstanbul Yönetim Kurulu'nun 10/09/2020 tarihli kararı ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14/09/2020 tarihli onayı kapsamında Borsa İstanbul tarafından 17.09.2020 tarihinde açıklanan "Pay Piyasası Pazar Yapılanması Hakkındaki Duyuru" ile fiili dolaşımdaki payoranı %5'in altında olan şirketlere, piyasa Öncesi İşlem Platformu'na alınabileceklerinden fiili dolaşımdaki pay oranlarını %5'in üzerine çıkarabilmeleri için 01.01.2021 tarihine dek süre verilmiştir.

İlgili konu, ana ortağımız Çelik Holding A.Ş. ile paylaşılmış olup, bugün itibarı ile ana ortağımız tarafından konu ile ilgili olarak yasal düzenlemeler, ticari ve ekonomik koşullar çerçevesinde şirketimizin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) açıklamalarında görüleceği üzere fiili dolaşımdaki pay oranının yükseltilmesi yönündeki işlemlere piyasa koşullarının izin verdiği ölçüde devam edileceği açıklanmıştır.

Ancak piyasa koşulları tam sağlanamadığı için fiili dolaşım oranının % 5'in üzerine çıkarma süresinin 01.01.2021 tarihini geçmesi ihtimaline karşı ana ortağımız Çelik Holding A.Ş. Borsa İstanbul Kotasyon Direktörlüğüne ek süre talebinde bulunmuştur.

Adamlar 2 ay süre verdiler. böyle beceriksiz yönetim fiili dolaşımı bile düzeltemezse vay şirket yönetimine yazıklar olsun

7. 6 aydan fazla bekliyorum hemde bu piyasada aldığım yere daha gelmedi he yukarıdan alarak bunun hatası ve günahı bana ait sadece şaşırdım bu haberi okuyunca ben yapmazlar artırımı diyordum ama yok dediler yapacağız ömür vefa ederse bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler buda geçer ya hu

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by che Yazıyı Oku
    6 aydan fazla bekliyorum hemde bu piyasada aldığım yere daha gelmedi he yukarıdan alarak bunun hatası ve günahı bana ait sadece şaşırdım bu haberi okuyunca ben yapmazlar artırımı diyordum ama yok dediler yapacağız ömür vefa ederse bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler buda geçer ya hu

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben 2 yıldır beklıyorum şirket bedellisine katıldık büyüsünler kazansınlar

kazan kazan olsun dedik bir sibel hanıma mahkum ettiler çelik holdıng iş bitiremedi yazıklar olsun.

parsanı cem okulluya teslim ettiler.

doktayı da çelik holdıg beceremedi tuh size.

Sayfa 150/198 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •