Sayfa 186/198 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. yenıçeriler kazan kaldırınca kelle istermiş..100 isterük
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. 2019 sonu 2020 başı çevrilen filmi tekrarlıyorlarsa filmin ortalarındayız henüz.

3. vizyona girerse seyrederiz. oturduk yerımız aldık, birazda çekirdek ve mısır olursa...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. filmin konusu aynı,yönetmen aynı başrol oyuncular aynı ama yardımcılar değişik ışıkçı değişik figüranlar değişik.
    iş yaparmı bence bu sefer yapar. konuyu daha geniş perspektifden ele almışlar...
    vizyona girerse iyi seyirler

5.  Alıntı Originally Posted by HOMEROS Yazıyı Oku
    filmin konusu aynı,yönetmen aynı başrol oyuncular aynı ama yardımcılar değişik ışıkçı değişik figüranlar değişik.
    iş yaparmı bence bu sefer yapar. konuyu daha geniş perspektifden ele almışlar...
    vizyona girerse iyi seyirler
    filimde bende jimmy jip operatörü olmak isterim.

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    filimde bende jimmy jip operatörü olmak isterim.
    o iş sucukçu ve patlayan mısırda dostum. eyt çıksın onları emekli edelim senin iş tamam

7. KAP: [DOKTA ERCB KLMSN PAMEL VAKBN VKGYO ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1089782 SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu

Heh neler çevrildiği de hiç anlaşılmadı zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

haberi es geçti tahtacı...togg için elektirkli batarya tava haberi gelse bakalım ne olacak
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Sayfa 186/198 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •