Sayfa 30/198 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 233 - 240 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. değerli comducular
    bugün tahtanın içine iş,ak ve ata etti....
    sanırım onlarda ne yaptıklarını bilmiyorlar,hissenin bugün düşmesi için hiçbir sebeb yoktu.
    inanıyorum ki herşey daha iyi olacaktır.
    satan satsın bakalım,eminim ki pişman olacaklar...
    yıllık 1 milyar cirosu ve 4.2 milyon lot hissesi olan comdo buralarda durmayacaktır...
    istedikleri kadar al ver yapsınlar...
    alfist arkadaşın yukarda bahs ettiği borçta bu büyüklükte bir şirket için bişey değil..
    comdodan daha borçlu ve cirosu bunun çeyreği olmayanlar inanılmaz rakamlarda geziniyor..
    bundan 1-2 ay önce bir arkadaş daha çok olumsuz konuşmuştu(geçmiş sayfalara bakınız) bende yanlış düşünceye sahip olduğunu ve comdonun çok ucuz olduğunu söylemiştim,o zaman 4.7 tl filan idi.comdo dolar bazında hala zirveleri görmüş değil,yarı fiatında bile değil..
    bugün dikkatimi çekti ulusoy elektirik patronu 632 milyon piayasa değeri üzerinden 4 milyon lotu(60 milyon tl ediyor) gelen talep üzerine satmış..burdan bu fiatlardan alanlarda kazanmayı umuyor ki % 100 primli hisseyi alıyorlar..
    ve ulusoy elektiriğin cirosu comdonun 1/3 seviyesinde...
    ben veya başkaları ne der inanmayın ve itibar etmeyin,ama comdoyu diğer hisselerle bütün oranlarıyla kıyaslayın ona göre alım veya satım kararı verin..
    zaman inşallah beni haklı çıkaracaktır...

yatırım tavsiyesi olmayıp kişisel görüştür..

2. bir diğer husus döktaşın birkaç gün içinde çağrı muafiyeti için spk ya başvurması gerekiyor.
    ama büyük ihtimal spk çağrıyı zorunlu kılacaktır.çağrı fiatı içinde çok değişken kıstaslar var birkaç gün içinde herşey aydınlanır..

YTD

3. eh be comdo,,,başka bir hisse olsa bu haberlerle en az bir tavan, müteakkip günler toplamıyla bir %30 yapardı,,,kimsenin beklemedigi bir hareket oldu...ama olsun biz beraberiz, bu ayak oyunları daha çok olacaga benziyor,,,belli ki balık büyük,,,ytd

4. Bence bir sey bilmeden yorum yapma

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

5. günlük takas paylaşabilecek arkadaş var mı?

6. herkesin doğruları kendine kalsın,niye 1 euro ya satıldığı geçmiş şirket açıklamalarında mevcut...
    vakti zamanında kardemir de 1 kuruşa satılmıştı,bugünse A-B-D hisseleri toplamı eski parayla 3 katrilyon piyasa değerinde geziniyor.
    benim için önemli olan bir şirketin ürettiğini karlı satabilmesi ve yönetimin dürüst,nitelikli yöneticilerden olmasıdır..
    döktaşın 2 fabrikası ve 2.000 çalışanı var Türkiyede tekel.yıllık 1 milyar cirosu olan bir şirket.
    ve döktaşın başında thy 'nı adam eden tezcan yaramancı var diğer yönetim kurulu üyelerinin özgeçmişini okuyun öyle insanlar Türkiyede zor bulunur....
    size birşeyler ispatlamak uğraşı içinde değilim.sadece yorumlarınızın dürüstlük ve objektiflik içermediğini söylemek için yazdım.
    ve inanıyorum ki hissenin düşmesini isteyip mal almak isteyenlerdensiniz...
    ister alın ister satın..sevgi ve saygıyla

kişisel görüş olup yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    herkesin doğruları kendine kalsın,niye 1 euro ya satıldığı geçmiş şirket açıklamalarında mevcut...
    vakti zamanında kardemir de 1 kuruşa satılmıştı,bugünse A-B-D hisseleri toplamı eski parayla 3 katrilyon piyasa değerinde geziniyor.
    benim için önemli olan bir şirketin ürettiğini karlı satabilmesi ve yönetimin dürüst,nitelikli yöneticilerden olmasıdır..
    döktaşın 2 fabrikası ve 2.000 çalışanı var Türkiyede tekel.yıllık 1 milyar cirosu olan bir şirket.
    ve döktaşın başında thy 'nı adam eden tezcan yaramancı var diğer yönetim kurulu üyelerinin özgeçmişini okuyun öyle insanlar Türkiyede zor bulunur....
    size birşeyler ispatlamak uğraşı içinde değilim.sadece yorumlarınızın dürüstlük ve objektiflik içermediğini söylemek için yazdım.
    ve inanıyorum ki hissenin düşmesini isteyip mal almak isteyenlerdensiniz...
    ister alın ister satın..sevgi ve saygıyla

kişisel görüş olup yatırım tavsiyesi değildir..
    Yorum için teşekurler arkadaşim .yerinde bir yorum

Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    eh be comdo,,,başka bir hisse olsa bu haberlerle en az bir tavan, müteakkip günler toplamıyla bir %30 yapardı,,,kimsenin beklemedigi bir hareket oldu...ama olsun biz beraberiz, bu ayak oyunları daha çok olacaga benziyor,,,belli ki balık büyük,,,ytd

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

8. ulen birgün düştük hemen enteresan adamlar yazmaya başladı,,,düşenin dostu olmuyor vesselam...ytd

Sayfa 30/198 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •