Sayfa 5/198 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Hakkini ver sayin comdo

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by zaman2020 Yazıyı Oku
    Birisi bi sitede yazmış ya satılacak ya iflas açıklayacak diye. Sorun ne ki arkadaşlar bilen var mı? Ytd

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirketde ki sıkıntı ortağın yurt dışında yaptığı yanlış yatırımlar ve iş bankasından alınan kredilerin ödemelerinde sorun oldugunu duydum ve iş bankası alabilir.Yazdıklarım sadece duyum arkadaşlar kesin bir bilgi değildir.

3. https://pbs.twimg.com/media/C_eGpFyXsAAZc8u.jpg:large ARKADAŞLAR YARINIDA 4,35 - 4,40 ARASI KAPATABİLİRSE GRAFİKTE ARKADA DURAN DALGALARI YAKALAYABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YATIRIM TAVSİYESİMİ TABİKİ DEĞİL.

4. şirkette ,bilançoda bayağı düzelme var,bu fiatları haketmiyor...
    biraz derinlik gelirse uç noktalara gidebilir...
    şirketin ana ortağının web sayfasında dün 16 mayısta yayınlanan haber kısmında

Componenta Corporation, Componenta Dökümcülük Ticaret ve Sanayi A.Ş.'deki hisselerini satmayı hedeflemektedir. Componenta, Componenta Corporation, Componenta Finland Oy ve Componenta Främmestad AB için yeniden yapılandırma programı tekliflerini Türk iştirakinin kabul ettiği kapsamlı bir çözümdür. Bir başka amaç ise, Türk yan kuruluşunu Componenta Corporation ve Componenta Främmestad AB'yi, kulübe kredi sözleşmesine dayalı tüm taahhüt ve yükümlülüklerden serbest bırakmak için finanse eden Türk kulübü kredi bankaları için, bunları 80 milyon avroluk bir kredi garantisinden serbest bırakmak.

yazmaktadır....
    şu anda piyasa değeri komik düzeyde,sabredenler için güzel günler yakın olabilir...

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...aklınızı kullanın

Buralar hep dutluktu.

6. OMDO - 31.05.2017 13:35:01 - KAP
    ***COMDO*** COMPONENTA DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***COMDO*** COMPONENTA DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından Volvo, Scania ve Daimler grubuna yapmakta olduğu yıllık yaklaşık 30 M Euro'yu aşan ihracatın gerçekleşmesinde hayati önem ifade eden talaşlı imalat niteliğinde ara hizmeti sağlayan müşterimiz Componenta Främmestad AB'nin yeniden yapılandırma teklifinin kabulüne karar vermiştir. Anılan yeniden yapılandırma anlaşması 10.000 SEK'e kadar olan borçların tamamının ödenmesi ve bu tutarı aşan teminatsız borçların da %25'inin ödenmesini öngörmektedir. Şirketimiz açısından, yapılandırma sonucunda Şirketimizin Componenta Främmestad AB'den olan ertelenmemiş alacaklarının yaklaşık 8,5 milyon Euro kadarının ortadan kaldırılması
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Bu haberden anladığım türk compenanta 11,4 milyon euro alacağı için masa oturup ab compenanta lehine olacak şekilde %75 ini silmiş geri kalan %25 ide 6 yılda ab compentanın karlılığına göre taksitlendirmiş..Tamamen çizik çekmiş, dışarıya para aktarmanın, şirketin içini boşaltmanın anlaşmasımı olur.Spk müdahale etmeli anlaşmayı kabul etmemeli, şikayet etmek gerek diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : batuhan19; 01-06-2017 saat: 01:49.

çok hakilisiniz ve tatlisiniz..

Sayfa 5/198 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •