Sayfa 89/198 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 705 - 712 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Başarılı yönetim bu zaten vergi daiiresinde zarar göster
    Aslında semayenin yarısı kadar kar var
    6 aylık belki kar sermayeyi geçecek
    Tümden ihracaata çalışan güzide bir şirket
    Bu fiyatlar zamanla çok aranacak
    Ytd
    Dostum ben diyirum ki bende yok..bende Demisas var ama bu döktaş ciddi rakamlara gider 20-30 lira bile muhafazakar kalabilir ..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kademeye yazmıştım çizmişler

Birden çizdi tavandan gitti lakin tavan haber mi var?
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. tavan da 135 bin alıcı var,,

Koddan çıkarsa cagrımı yapacak bilgisi olan lütfen.

https://www.resimag.com/p1/ce4044924a4.jpeg

Satmak hata oldu neden sattım sığ tahta eldeki bir kuş daldaki iki kuştan değerleridir mantığı sebep oldu yalnız bir şey dikkatimi çekti devre kesici anında hacimli çıktı ayrıca devre kesiciden çıkarken kademeler sağlamdı.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Zamanında söyledik birgün gelecek egeen olacak��

7.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Zamanında söyledik birgün gelecek egeen olacak��
    6 7 yildir elimde bekliyorum benim beklemtim yüksek aynen tirendazin Dedigi gibi gelecegin egeen olabilir uzuncuyum tavan yada taban yapmasi sorun degil sirket gelecek vadediyor nibasda hedefe ulasamadim bekledigim fiyata gelseydi niyetim on onbes bin lot almakti artik eldekiyle devam
    Kottan cikarmi sanmiyorum ama cikarsada elimdekileri vermem ve ortakliga devam ederim gelecekte iyi temettüler verecegini tahmin ediyorum
    Yazdiklarim tavsiye niteligi tasimaz beklentiler farkli farklidir

8. Bende hep yazarim bunu,84 bine inen endexte kendimizi koruduk,azda olsa kazandik,ben tavandan ayrildm,elinde tutanlar ins cok kazanir.icbc denen kurum tavani cizdi nette 250 bin lot alici ,onun arkasinda kimse yok,tek kisi belliki,bayda orta olcekli kurumlar dokuldu.alanda kazansin.teskkurler doktas.

Sayfa 89/198 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •