Sayfa 148/198 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Tavan hayırlı olsun iş yine sattın ama eninde sonunda satışı bırakırsın diye temenni ediyorum✈✈

2.  Alıntı Originally Posted by serinkan Yazıyı Oku
    Tavan hayırlı olsun iş yine sattın ama eninde sonunda satışı bırakırsın diye temenni ediyorum✈✈
    Bol kazançlar ortak. Günlükçüler iyi döküldü.

3. Hayırlı olsun, benden tecrubeliler vardır burda, benim borsa maceram 2010 da başladı, Rus uçağının dusurulmesi, sureye operasyonları vb. bir cok düşüş gördüm, yıllar içerisinde zaman zaman hiç hissemin olmadığı oldu, bazen bana gore ciddi paralarla hisse aldım, öğrendiklerim, temel analiz ve sabır, yumurtaların hepsini aynı kefeye koymamak, uzatmayayim daha fazla, arac fiyatlarinin geldiği duruma bakilirsa uzun vadede hissemizin fiyatının yukselecegine inanıyorum, inanc ve sabır ile hayal edilene ulaşmak mümkündür. Ytd. Saygılar​, hürmetler.

4.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, benden tecrubeliler vardır burda, benim borsa maceram 2010 da başladı, Rus uçağının dusurulmesi, sureye operasyonları vb. bir cok düşüş gördüm, yıllar içerisinde zaman zaman hiç hissemin olmadığı oldu, bazen bana gore ciddi paralarla hisse aldım, öğrendiklerim, temel analiz ve sabır, yumurtaların hepsini aynı kefeye koymamak, uzatmayayim daha fazla, arac fiyatlarinin geldiği duruma bakilirsa uzun vadede hissemizin fiyatının yukselecegine inanıyorum, inanc ve sabır ile hayal edilene ulaşmak mümkündür. Ytd. Saygılar​, hürmetler.
    Renault-fiat-ford başlıca müşterileri..

Tofaş da tuvalete bile izin vermiyorlar mis işler çok yoğun..

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme

5. Ne olacak bu dokta halim duman duman.

6. Taban taban

7. İlk başta panik havası yapıyorlar dedik de gerçekten taban yaptı bakalım inş pazartesi yine yeşilleniriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 148/198 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •