Sayfa 31/198 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 241 - 248 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Comdonun Finlandiya dan kurtulmasına sevinip alım yapmak mi 2 Euro bedeli görüp satım yapma mi gerçekçi

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by alfisti Yazıyı Oku
    bundan sonra tahminim, şirket payların tamamını halka açık hale getirerek borsada satmaya geçecektir diye düşünüyorum.. sonrasında ortalama 2 tl ye bile satsa eline 130 milyon tl den fazla nakit geçer, 1 euro ya satın aldığını düşünecek olursak, bence oldukça mantıklı bir iş olur.. tek sıkıntı, bu payları satın alacak kerizler bulmak, o konuda da sorun olmaz, fiyat düştü diye alan bir dünya ky çıkacaktır nasıl olsa!
    Spek daha neler yapmaz senin bahsettiğin olsa önce bankaların sattığını toplar sonrada ky nin eline verir daha bu köprünün altından cooook su geçecek
    O kadar basit mi

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    ulen birgün düştük hemen enteresan adamlar yazmaya başladı,,,düşenin dostu olmuyor vesselam...ytd
    amma da güldüm ha sağolasın tesla...

şimdi bazı arkadaşlar 1 euro ya satıldı yok şu yok bu gibi değişik yorumlar yapıyor.
    işin ayağı öyle değil..
    elinde finlandıyadaki şirketin comdodaki paylarını elinde tutan 4 türk bankasının yaptığı baskılar sonucu o borca karşılık devr edildi.
    aksi taktirde 4 banka finlandıyada ki şirketin diğer duran varlıklarına da agresif yaklaşacak ve orda ki şirketlerde sorunlar büyüyecekti..
    finlandıyada ki ana ortak comdoyu vererek hem borçtan kurtuldu hemde ordaki şirketlerini sağlama aldı...
    çünkü şöyle bir durum vardı.comdo bu borcu zarar edipte oluşturmadı..
    ürettiği ihraç ürünlerini finlandıyada ki diğer şirketler üzerinden pazarladı ancak finlandıyadaki şirket yaptığı tahsilatları comdoya ödemedi...bankalar ya borcu öde (ödemezsen finlandıyada ki şirketlerine el koyarım dedi)yada hisseleri devr et. bu kozu kullanarak comdo % 100 yerli olmuş oldu...
    her ne kadar comdonun hisseleri döktaşa geçti isede döktaşın hisseleride 4 türk bankasın da..
    bu yüzdendir ki borçlar hem ötelendi hemde ek işletme kredisi verildi..
    o yüzdendir ki comdo öyle 1 euroya filan satılmadı aslında bu haliyle bile 120 milyon euroya el değiştirdi demek daha mantıklı..
    şimdi karşımızda çok daha özgür kar eden(daha önce karın bir kısmını finlandıyadaki pazarlama şirketi alıyordu) dev bir firma var.
    umarım faydam olmuştur.

ben şahsen döktaşın bundan sonra çok iyi noktalara gideceğine inanıyorum.dün biraz almıştım bugünde devam edeceğim.veren versin..alan alsın
    ama siz alım -satım yaparken hesabınızı iyi yapın...

kişisel görüş olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir....

4. Eneks teki sert düşüş neticesinde hiç düşmeden yerinde sağlam bir duruş sergilemiş. ve sonrasında piyasaya tepki geldiğinde düzeltmesini o an yapmış.Üstüne üstlük olumlu bir habere karşı bu yapılmış. Algısal ters hareketler bence..Bazen hisseler daha ilerde daha kuvvetli bir trend çizmek için %30 lara varan düzeltmeler yaparlar.Hisse %10 düştü diye buraları felaket tellalı dolmuş...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Comdo yüzde 10 düştü yüzde 20 potansiel var yanii Daha ilerdeki çizecegi kuvvetli trend için bekleyelim

6.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    ulen birgün düştük hemen enteresan adamlar yazmaya başladı,,,düşenin dostu olmuyor vesselam...ytd
    eleman görevli etki ajanı aklı sıra benim gibi borsadan anlamayan safları kekleyecek artık kim yerse yalnız şuna eminim clasmanı çemtaştan tanırım eski kulağı ke****** dürüst bir ky dostudur o bunlara pabuç bırakmaz

7. Neden son iki bilanço biraz güzel geldi acaba haciz için sıraya girmiş bankalara şirin gözükmek kredi yapılanmasını sağlamak içinmi 1 euro bedelle kaçar gibi bıraktılar sirketi daha bir çok bilinmeyen var .

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Temel ve teknik değerlendirme yapacak üstad yokmu bu seviyelerden alinirmi uzun vade

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 31/198 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •