Special Days Image
Sayfa 111/198 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 881 - 888 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. dokta

Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Yok beya bizde calidibindeyik birakip gittim sanmayin.
    bende çalı dibinde beklemedyim

2. Guriş enerjide çok büyüdü aydında jeotermal enerji ile elektirik üretiyorlar .afyon tarafı rüzgar enerjisi çok büyüdüler 3 lü rakama gelmeden Çalı dibinden ayrılmam ytd düşüncem beni bağlar al sat tut tavsiyesi değildir

kurthan

3. çalı dibindekiler hızlı gidiyoruz aman çalı dibinden ses etmeyin.

4. kurthan

5. dün 41 50 bügün 42,50 gördü bastı bu güzel değil.

34 38 dede yaptı bunu

6. 2017 de broker bir arkadaş abi 10 dedi. hisse 4 liraydı o zaman. ben de dedimki 10 tl mi olacak. yok abi dedi x 10 dedi. bugün geçti o fiyatı yolu açık olsun. 3 lü rakamlar da yakışır.

7. Bundan 8 9 yil once di ismini ne is bile yaptigini bilmedigim bir hisse sert hareket ler yapiyor du bir anda 20 kademe yukari 30 kademe asagi biraz takip ettim 6,06 ya iyi bir miktar Alis girdim amacim o gun 15 20 kademe alip gunun karnini yapmak corba parasini cikarmakti...
    Nerden bilirdimki spek cali dibinde beni bekliyor mus Benim 6.06 dan Alis girmemle aninda Verdi ve inanin 10 kademe asagi satis girdi baktim kaldım kademe ler bos aldigimi satis yazsam hisse tabana gidecek ve buyuk hemde cokkk buyuk bir aptallik yaptigimi anladim ama birsey yapamazdim ya nasip dedim bir sigara yaktim taaa cigerimde hissedecek kadar cektim...
    Iste o hisse Comdo idi.
    Tabi gunler aylar derken 3,5 leri gordu
    Sunu anladim borsada hareket ettikce ky batiyor
    soz verdim kendimce zararina hic satis yapmayacaktim
    Comdo iki sefer temettü Verdi maliyet 5,2 lere falan dustu ama isik gorunmuyordu verdigi temettü aldigi krediyi vermisti
    Sozumde durdum son 8 Yolda ciddi bir islem yapmadim elimde yaklasik 10 hisse vardi aynen duruyor
    Çok sikintili gunlerim oldu issiz kaldım ev aldim kredi de zorlandim geceler uykusuz gecti ama Gelecege umutla baktim
    Einstein nin bir sozu var derki : her problemin bir cozumu vardir Problemi cozemiyorsan formulu degistir.
    Bende formuller i degistirdim.
    Nemi oldu
    Comda döktaş oldu ve 4 liradan 42 lirayi gordu ve Ben hala tutuyom sirketin bu gunku yapisiyla borsada ciksa bili bu hisse yi tutmaya ve ortakligimi devam ettiririm
    O gunden elimde olan 0.62 0.64 ten aldigim nibas 17 yi gordu yaklasik 30 kati vermedim hala elimde bu iki hisseyle borsada ki tum zararlarim cikti ve Euro bazli % 100 kardayim (Ben yurtdisinda oldügüm icin kar zarari Euro bazli hedapliyom) Euro son 8 yilda 2,0 lardan 6,5 lere gelmesini ragmen bu arada nerdeyse tum hisselerim kara gecti gerci hala birkaci maliyet veya biraz eksi
    Ben ne tavanlar ne tabanlar gordum lotlar tek tek sayildi piyasada lot yok elinizde döktaş varsa sanslisiniz artik almak kolay degil cesaret ister yurek ister 4 liradan Gelmis hisse 20 ye inse bana gore normal
    Ama bu haftA cikti diye surekli cikacak ta sanmayin
    Dort kademe dusuncede batiyoruz diye bagirmayin
    Negatif algi olusturmayin bu hissede hedefimi soylesem
    Hadi surdan dersiniz
    Gelecege umutla bakin arastirmanizi kendiniz yaptin baskasinin gazina gelmeyin tanimadiginiz size tuyo vermez kazandirmaz
    Ve unutmayin bu hisse 4ten 41 i gordu Tam 10 kati burdan bir 10 Kat daha beklemek kisa ve orta vadede acgozluluk olur uzun vadeye Yatirim yapin
    Biraz icimi dokeyim dedim tercubelerimi yassdiklarimi paylasmaya calistim,
    Yatirim tavsiyesi olarak algilamayin her dagin kendine gore dumani olur
    Sevgiyle muhabbetle hosca kalin

8. Arkadaşım seni canı gönülden tebrik ediyorum...........

bende harçlığımı alıp bırakıyordum. toplaması cok zor oldu.

cok ağresif bazen korkmuyor değilim benim gücüm yok

2 çocuk okuyor. aynen ünv ev kira bana ev alımı diye ümit ediyorum. yaşım 58

yoruldum hayat dan zengin olacak değilim çocukları okutuyum yeter bana hayat cok zor.

emekli maaşıyla geçinemiyorum. agresif hareketlerden cok sıg olduğu için korkuyorum

Sayfa 111/198 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •