Sayfa 155/198 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. VE SALAK TAHTACI KÜÇÜK YATIRIMCININ SERMAYESİNE ÇÖKMEYE ÇALIŞACAĞINA FİYATI YAP 250 Kİ ALACAĞIN %10 büyüsün ne sen üzül,ne yatırımcı.

2. BAK PATRON BU KISAS SENİN İÇİN ,Hz Süleyman,bütün varolan varlıklarla antlaşma yapmış ,saltanatının sürmesi üzerine.GÜVE BÖCEĞİNİ hor görüp anlaşmaya tenezzül etmemiş .Güve böceği tam 225 bin sene kemire ,kemire tahtı yerle ,yeksan etmiş.ALACAĞIN DERS; sen madem bu borsaya girdin ,bu hisse de bizimde hakkımız var.bizi hor görürsen büyürsün,büyürsün ama kalıcı olamassın ,er,geç bizim yaşadığımız üzüntü seni de bulur.

3. Patron iş bankasından işlem yapıyor. Hisseye müthiş baskı var

4. Yani patron istemiyor o yüzden kimse bir şey yapamaz. İyice salsa da eklesek bari

5. Çok geriye gitmedim belki yazılıp çizilmiştir ama son sayfalarda görmedim
    bu patron baskısı/satışı vs ile yazıp çiziyorsunuz.ortak olduğunuz şirkete daha hakim olmalısınız sayın hissedarlar
    şöyle açıklayayım son 2 gün satışlarını;
    POİP pazarına düşmemek için halka açıklık oranını %5 in üzerine çıkarması gerekiyor 31.mart akşamına kadar.aldığım bilgi bu satışı yapmak istediği yönündeydi.biraz geç kaldı çünkü tahtada derinlik ve hacim yoktu.perşembe dışardan hacim getirdi hacmi gören yeni oyuncu geldi ve tahta tavan olmasına rağmen 36 bin satış yaptı.
    ancak cuma hata yaptı bunu gören oyuncu altından çekildi.perşembe alanlar stop oldu ve tahtacı panik yaparak tahtayı taban yaptı.
    Patronun bu işi doğru kişiye vermediğini düşünüyorum.
    Şimdi satması gereken 800 bin mal var ve oyuncuları ürküttü..haftaya oyuncuya izin verir ve hissettirmeden ufak ufak satarsa tahta yukarı gider.gittikçe katılımcı gelir ,mal düşer..diğer alternatif kendi alır satar ama o vakit dar ve yeterli malı çıkamaz mecbur tabanlar..
    Göreceğiz bakalım ustalığını..
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Çok geriye gitmedim belki yazılıp çizilmiştir ama son sayfalarda görmedim
    bu patron baskısı/satışı vs ile yazıp çiziyorsunuz.ortak olduğunuz şirkete daha hakim olmalısınız sayın hissedarlar
    şöyle açıklayayım son 2 gün satışlarını;
    POİP pazarına düşmemek için halka açıklık oranını %5 in üzerine çıkarması gerekiyor 31.mart akşamına kadar.aldığım bilgi bu satışı yapmak istediği yönündeydi.biraz geç kaldı çünkü tahtada derinlik ve hacim yoktu.perşembe dışardan hacim getirdi hacmi gören yeni oyuncu geldi ve tahta tavan olmasına rağmen 36 bin satış yaptı.
    ancak cuma hata yaptı bunu gören oyuncu altından çekildi.perşembe alanlar stop oldu ve tahtacı panik yaparak tahtayı taban yaptı.
    Patronun bu işi doğru kişiye vermediğini düşünüyorum.
    Şimdi satması gereken 800 bin mal var ve oyuncuları ürküttü..haftaya oyuncuya izin verir ve hissettirmeden ufak ufak satarsa tahta yukarı gider.gittikçe katılımcı gelir ,mal düşer..diğer alternatif kendi alır satar ama o vakit dar ve yeterli malı çıkamaz mecbur tabanlar..
    Göreceğiz bakalım ustalığını..
    Ytd
    Eğer bu satışı anlaşmali birine veye birilerine vermezse normal piyasada zor satar ... veya şöyle olabilir gün içi kademelere satışı yazar arzu ede gelir alır, onun dışında aşağı yukarı sürmekle olmaz bu iş

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Beceriksizler ruhsuzlar 3 ay süre verildi hala 3,98 5,00 yapamadınız

Tekrar süre istiyorlar bist de uygun görmez tabi sizin gibi şirket yönetimiin.

adamlar vizyon yok ..........artık yolun sonu ne halt edecesızn bakalım

8. Cool

Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    Beceriksizler ruhsuzlar 3 ay süre verildi hala 3,98 5,00 yapamadınız

Tekrar süre istiyorlar bist de uygun görmez tabi sizin gibi şirket yönetimiin.

adamlar vizyon yok ..........artık yolun sonu ne halt edecesızn bakalım
    Tam hesaplamadım fakat 2.600.000 lot var.Nasıl satacak.Ya bir fon ya da aracı kurum ile anlaşacak.Birde el altından

Sayfa 155/198 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •