Sayfa 193/198 İlkİlk ... 93143183191192193194195 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Döktaşa 20 yılda bir gelecek haber geldi....Toggun döküm ve jantları siparişini aldı müthiş bir iş ama parsayı parsan topladı....Anlamadım ben bu işten parsan tavan döktaş eksi....ytd
    Hocam aldığı sipariş miktarı ve ürünler nelerdir ayrıca bu bilgileri nerden alıyorsunuz
    Şimdiden teşekkürler

2. Bedelli oranı SPK nin uyarısı ile
    %100,e düşmüş revize etmişler

3.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Bedelli oranı SPK nin uyarısı ile
    %100,e düşmüş revize etmişler
    Arkadaşlar ben şahsen bedelli olayının hisseye baskı kurmak için yapıldığını düşünmekteyim. böylece 1 taşla iki kuş vuruluyor hem ucuza hisse alınıcak 1tl den hemde pıyasadan hisse toplucaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Hocam aldığı sipariş miktarı ve ürünler nelerdir ayrıca bu bilgileri nerden alıyorsunuz
    Şimdiden teşekkürler
    ustat jantsa hatırlarsınız ilk açıldığında 30 tl idi 1000 tl den bedelsiz verdi. şimdi tekrardan 150 tl gezinmekte. doktaş da işler çok iyi gidicek bence uv inşallah 1000 tl rakmalar görünücektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,350
    Kar içinde yüzüp devamlı üretim yapan şirket neden bedelli yaparki ?,patronu zaten yamuk devamlı hisse satar,baktı olmuyor satış tepki çekiyor bedelli yapayım dedi,yani tam vurayım dedi...balık baştan kokar,tepemizde bir zat var hep onu örnek alıyorlar,baş hırsız olursa döküntüleride öyle oluyor,en son dilan-polat örneği

6. Şapı kaynatsan olurmu şeker
    Cinsini sevdiğim cinsine çeker...
    Parsanı ayrı dokta sı ayrı sıkıntı...

7. Merhaba arkadaşlar
    Ziraat yatırımda hesabım var dokta hissesi var bakiye de var bedelli karşılığını otomatik mi çekecek yoksa benim herhangi bir başvuru yapmam gerekiyor mu

8.  Alıntı Originally Posted by sandino Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar
    Ziraat yatırımda hesabım var dokta hissesi var bakiye de var bedelli karşılığını otomatik mi çekecek yoksa benim herhangi bir başvuru yapmam gerekiyor mu
    Araman yada gelen mesajı cevaplaman gerekiyor

Sayfa 193/198 İlkİlk ... 93143183191192193194195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •