Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 49 - 56 arası.

Konu: İş Kazalarında İşçi Ölümleri ve Yaralanmalar...

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

OHAL'de iş cinayetleri artıyor: Yılın ilk on ayında 1683 işçi yaşamını yitirdi.
    İşçi Sağlığı ve Güvenliği Meclisi'nin verilerine göre Ekim ayında 182, yılın ilk on ayında ise en az 1683 emekçi iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/c...i_yitirdi.html

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Zonguldak ve Bartın'da binlerce işçi kendini madene kilitledi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) bağlı Armutçuk Müessese Müdürlüğü'nde, gece vardiyasında çalışan ve yerin 170 metre altındaki ocaktan çıkmayan işçilere, gündüz vardiyasındaki işçiler de yer altına inerek, destek verdi. Ocak önünde açıklama yapan Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, işçilerin kendi inisiyatifleriyle eyleme başladığını belirtti.

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •