Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 38 madde; 1 - 8 arası.

Konu: İzlediğimiz ve Tavsiye Ettiğimiz Diziler

1. İzlediğimiz ve Tavsiye Ettiğimiz Diziler

1) Game of Thrones

2) Vikings

3) Modern Family

4) The Walking Dead
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,084
    Game of Thrones...şu anda popüler dizim...Spartaküs çok iyi diziydi,Dünyada ezilmişlerin isyanını çok iyi anlatıyordu !!!
    Believe benim geleceğe bakış açıma uygun diziydi...oradaki küçük kız karakteri biraz bana benziyordu,kurgu hayali olabilir,ama şunuda unutmamak lazım,zaman bir döngüden ibarettir,herşey belirli periyotlar içersinde oluşur !!!..bazı insanlar özellikli insanlardır ana enerji ile bağlantısı mevcuttur,aynen elektrik akımı gibi her şey birbirine bağlantılıdır,yani bir bütündür,bu nasıl oluyor şu an buna bilim sessiz kalıyor,İngilizlerin bu yönde bir çalışması var,beyin okuma metodunda bayağı ilerleme kaydettiler,zaten konuşulan her sözcük uzayda kaybolmuyor...neyse diziyi, vasat diye yayından kaldırdılar,bana kalırsa vasattan ziyade birilerini bu dizi rahatsız etti gibi !!!
    Son düzenleme : refaba; 26-02-2017 saat: 01:36.

3. Kendini yontmayı unutma der Zeus....

4. sevda kusun kanadinda

Sevda Kuşun Kanadında, bir kuşak hikayesi… 1968-70’leri ilk defa milli bir bakış açısıyla ele alıyor. Çarpıcı aşk öykülerini anlatırken o dönemin siyasal ve sosyal arka planını da yansıtıyor. O dönemde yaşanan olayların bugüne şaşılacak derece benzediğini gösteriyor. Bu vesileyle ülkemizde gerçekleştirilmek istenen hain darbe kalkışmasının da köklerine iniyor ve olaylar, ilk paralel devlet yapılanması çalışmalarına da büyük ölçüde ışık tutacak sahnelerle birlikte akıyor …

Dizide bunların yanı sıra, bugünkü iktidarı yoğuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler ve Necmettin Erbakan gibi ünlü siyaset ve kültür-sanat adamlarının mücadelelerine de yer verilirken, bu mücadeleye karşı tuzaklar kuran, ülkeyi kaosa sürükleyen ve onlara yataklık eden, cemaat adı altında faaliyet gösteren karanlık örgütlenmelere de değiniliyor.

http://www.trt.tv/sevda-kusun-kanadinda/bolumler/80237
    Son düzenleme : kemalerdem; 26-02-2017 saat: 03:25.

5. Terminatör tüm seri
    Yüzükler tüm seri
    Matrix tüm seri
    Spartacus blood anda sand tüm seri
    Yıldız Savaşları da güzel olmalı ama ben odaklanamadım ona

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    19,983
    Blog Entries
    12

Kalmadı :ihh:

7.  Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Ben bu gönderini bugün gördüm!
    En iyinin iyisini paylaşmışsın sen zaten; WW!

Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

8. Prison Break: Sequel

Yeni sezon.

Sevenler ekran başına
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •