Sayfa 131/196 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by Menfezci Yazıyı Oku
    Ne diyelim tek kelimeyle YUH.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İtalyan sahibe para aktarma işini döviz borçlandırarak yapıyorlar.Bu şirketin döviz borçlanmasına gerek yok

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fabrikayi kapatip arsayi kat karsiligi % 50 ile muteahhite verseniz daha karli degil mi?

3000 daire yapilsa 1500 u sende kalir. Luks site olacagina gore minimum 3000 TL ye kiraya versek ayda 4,5 milyon kar olur. 12 ayda 54 milyon kar olur.

% 20 vergi diyecegim ama, bir sekilde bu isi zaten hallederler.

Niye uretim ile ugrasiyorsunuz anlamadim.

Yonetim gideri yok
    Uretim maliyeti yok
    Temiz para...

Ne isiniz var cimento uretiminde?

Hasilat bir onceki yika gore 146 milyon artarken zarar 21 kat fazlalasiyor.

Bu durumda yapilmasi gereken tek dua, Allah satislarinizi arttirmasin.

Arttikca zarariniz artiyor.

😁

Kardesi cimbetinda ayni. 17 milyon arsa satisi var 12 aylikta gorunecek ana kimsenin umudu yok. 2011 de 11 milyonluk arsa sattilar, parayi faize koydular.
    Nerden baksan 16-17 milyona ulasmasi gerekirken ortada para yok.

Bu seferki 17 milyon nasil ic edilecek bakacagiz. Gerci simdiki faiz orani cok iyi. Bu rakama ozel faiz orani verirler. % 30 a yakin faiz alsalar gelecek sene 22 milyon...

Bi cacik olmazzzzz

3. şirket genel yönetim gideri altında parayı italyaya aktarıyor.

Spk yazın bakalım bu şirketin 100,000,000 genel yönetim gideri yazacak hangi kalemi varmış.

Onları rahatsız etmezseniz yıllarca beklersiniz.

tüm çimento şirketleri arasında en yüksek genel yönetim giderine sahip...

Sizin paranız orda oaraya yoğunlaşın.

4. Çimentaş kottan çıkarsa çağrı fiyatı en az 12.00 TL Olur bence 3.çeyrekdeki yüksek bilanço zararının arkasında bir iş var bu şirkette italyanlara çok yüksek örtülü para aktarımı var spk ile zaten davaları devam ediyor italyanlarda bunu kullanıp çağrı yapıp şirketi kottan çıkarır o zaman hisse değeri şuanki değerinin % 50 yukarı değeri olabilir bakıcaz ama bu işde bir iş var yakında kokusu çıkar sadece öylesine yazdım al sat tut tavsiyesi kesinlikle değildir

5. Türkiye borsasının adı borsa bu borsanın hiç bir değeri yoktur kuralları ve hukuku boştur 1e1000 imtiyaz hırsızlık ötesidir besleyen ise devlettir adı da Türkiye Cumhuriyeti dur evlere şenlik bir dünya ulkesi

6. bugün hareketli olmasına rağmen forum bu gün ilgisiz kalmış.

7. Kıçın başın oynamasın ne yapacaksan yapta görelim.

8. Kimse birsey yazmamis..
    Maliyetimiz yuksek elimiz kolumuz bagli...7 lerden maliyetlenenler para kazanmaya basladi.

Sayfa 131/196 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •