Sayfa 143/196 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Adamların elinde ucuzdan lot var Bugün dediki 6 ya kadar cikartim sonra verim gelenlere nede olsa ben onlardan yarın 14.65 den alırım dedi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Vay be 2 cimento fabrikasina zamaninda toplam 270 mlyn usd odeyip almislar trakya 160 m elazig 110 m

3. Borsa İstanbul'da haftanın flaş hisseleri arasında Cment Hisseleri geliyor. Cment bu hafta yapmış olduğu yukarı yönlü sert hareketin sebebini grup değişikliği mi? Cment pazar mı değiştirecek? Cment hedef fiyat ve hisse analizi.

CMENT hisse Teknik Yorum
    Son 3 gündür fiyat artarken hacmin de belirgin ölçüde artması, yükselişin gücüne ve bir süre daha devam edebileceğine işaret ediyor.Kısa vadeli göstergeler genelde Al konumunda bulunuyor. Orta vadeli göstergeler son dönemde belirgin Al sinyalleri vermeye başladı.Osilatörler'in genelde aşırı alım bölgesinde olması hissenin fazla yükseldiği şeklinde değerlendirilebilir. Hisse kısa-orta vade hareketli ortalamalarının üzerinde seyrediyor.

Cment hisselerinin sahip olan Çimentaş'ın ortaklık yapıs,ı*AALBORG PORTLAND ESPANA S.L** *85,198,814 tl ve yüzde**97.80'ini elinde bulunduruyor. geriye kalan *yüzde 2,20 diğer yaıtırımcılarda bulunuyor.

Cment Hisselerinin bu hafta tetikleyen en önemli gelişme Çimsa'nın Meksika'lı Beyaz Beton devini satın alması olarak görülüyor. Ayrıca Çimento ve Beton hisseleri bu hafta hareketli seanslar yaşadı. Cment hisselerinde halka açık paylarının en büyük sahibi yüzde 98.11 ile Garanti Yatırımda bulunuyor, halka açık kalan yüzde 1,89 payda çeşitli kurumların elinde.*

Cment hisselerinde en büyük paya sahip ortak bir süredir geride kalan hisseleri toplamaya başladığı gelen bilgiler arasında. Büyük ortak Cment hisselerinde grup değiştirme çabası içerisinde olduğıu ve hisse fiyatalarını yükseltmek zorunda olduğu borsa kulislerinden gelen bilgiler arasında.

*Cment hisseleri grup değişikliği yapabiliyor mu?*Grup değişikliği yapmak için hangi şartları yerine getirmiş olmak gerekiyor?

Bilindiği gibi A grubu hisselerin fiili dolaşımdaki pay değeri 30 milyon tl ve üzeri olması gerekiyor, burada Speklerin teknik bilgisi ile yatırım yapmaları hem grafiği hemde grup değişikliği hikayesini tetikliyor. Cment hisselerinin dolaşımdaki pay adedi 1,217 Milyon lot. Fiyatların dahada yukarı**gelmesi halinde bu şart kaşılanıyor. Spekler bu trafiği bildiği için hisseye yatırım yapıyor olabilir veya patron durumu ilerletiyor olabilir.

Borsa İstanbul**her altı aylık ortalamasına göre gelecek dönemlerdeki hisse gruplarını belirliyor. Son altı aylık işlem ortalaması hissenin grubunu belirleyebiliyor. Bunun dışında

Menkul kıymet yatırım ortaklıkları büyüklükleri ve Gzö Altı pazarlarında işlem görüp görmeme durumları grupları belirliyor.

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Kulaktan dolma bilgiler dedim ama haber bu şekilde sakın yatırım olarak algilamayin.Cok entrasan bir hisse dokuyormu topluyormu anlamıyorum
    Çok profesyoneller tek bildiğim

Nakit kraldır.

5. Teşekkürler Kahramanbey. !
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

6. brute gırıp dusmuyor acıldıgı yere yakın kapatıyorsa vardır bır hıkmetı....
    brute gırmıs hısse hep dusmustur.ıstısnaı durumlar harıc.bu neredeyse + kapatacaktı...

7. Bilgi paylaştım ama ben buğün hisseden ayrıldım.Bana ters tepti bu hisse endeks ucuzlamışken biraz risk alma zamanı gelmiş 95 binde
    Nakit kraldır.

8. cment sağol allahtan brüt takastaymışsın senin sayende zarar etmedim sağol spek ...Yoksa dün garantide longdum
    Nakit kraldır.

Sayfa 143/196 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •