Sayfa 153/196 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by SACROSANCT52 Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim, "Hamile Ayı" ile "Kros Hamile Ayı" farklı şeylerdir. Biraz araştırırsan oluşan mum grafiğine ilişkin daha önce yapmış olduğum yorumu daha iyi anlamış olacaksın..ve tabiki daha önce yazdığım gibi bu tamamen şahsi görüşüm olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..!
    Ya spek götürüyor ne teknigi kardesim yarın yüz bin lot satsa hangi teknik ne dicek yüz bin alsa hangi teknige uyduracsksın sanki bana bist 30 kagıdı nese bakalım

2. An itibariyle 17,78...Muhteşem hareketler bunlar...Akşam ve dolayısıyla hafta kapanışı nasıl olacak acaba ? İstikrar abidesisin güzel kardeşim...Elbette şahsi görüşüm olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..!
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

***CMENT*** ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***CMENT*** ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    20.04.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin 19.04.2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında Yönetim Kurulu görev dağılımı yapılmış ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Sayın Taha Aksoy'un, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Sayın Marco Maria Bianconi'nin seçilmesine karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/757144

BIST

(19/04/2019 - 17:54:22)

4. Sayın Amedliyim, nerelerdesin güzel kardeşim ? özledik şöyle iki muhabbet etseydik iyi olurdu
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

5. Tahta yapıcının teknik bilgisi de çok iyi..Kutluyorum kendisini..Elbette bu şahsi görüşüm olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..!

6. 22.6 dan beri hep mi eksi olursun be kardesim mal mı yedirion ne ayaksın

7. 9872borsa.jpg

Soldan ikinci şu sıralar çimentaşta...

Soldan üçüncü yıllardır çimbetonda...

Sağdan birinci bütün yükü sırtlamış...

Patron her daim keyifli...

Durumumuzu özetleyen resim.

Sayfa 153/196 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız