Sayfa 178/196 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1565 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

2. #canalay bildiriminiz için teşekürler . Eğer günlük takaslardan mahrum bırakmassanız memnun olurum saygılar.

3. cimsa defter değerinin altında.bu defter değerinin iki katında.sizce hangisini almak daha mantıklı.bu hisseleri tanımadığımdan soruyorum.cimentolardan en uygunu sizce hangisi.

4. Sn denklem Çimsa kanal istanbul işi başlıyor dedikleri an hızlanacak bir hisse.Kademeleri çimentaşa göre yuklü.Rasyoları çmentaşa göre iyi.Çimentaş kademeleri sığ.Hissenin takasında %98 i garantide.Spekülatif hareket eden bir hisse.Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.Birileri girdimi seri hareket eden bir hisse.Bu hisse ile ilgilendiğim için değil sizin sorunuza cevap vermek için yazdım buraya.En iyi karari kendiniz vereceksinizdir.

5.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Sn denklem Çimsa kanal istanbul işi başlıyor dedikleri an hızlanacak bir hisse.Kademeleri çimentaşa göre yuklü.Rasyoları çmentaşa göre iyi.Çimentaş kademeleri sığ.Hissenin takasında %98 i garantide.Spekülatif hareket eden bir hisse.Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.Birileri girdimi seri hareket eden bir hisse.Bu hisse ile ilgilendiğim için değil sizin sorunuza cevap vermek için yazdım buraya.En iyi karari kendiniz vereceksinizdir.
    mantıklı.teşekkür ederim açıklamalarınız için.

6. Garantideki malin 55 milyon kusuru fiili dolasimda degil.
    Cimentas da dolasimda 1.6milyon lot
    mal var.
    Cimbetonda ise 880 bin lot civari...Goturmek isterlerse bu cok kolay....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Defter degerine bakmak yanlis olur bana gore....
    Son bilancolarinda zarar aciklamalari fk ve pd/dd yi olumsuz etkiledi..
    Cimsa icin olumsuz dusunmuyorum yanlis anlamayin ama dd ye gore kiyaslamak bence eksik degerlendirme olur...
    Neyse herkese bol kazanclar dilerim.Saygilarimla

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Sn denklem Çimsa kanal istanbul işi başlıyor dedikleri an hızlanacak bir hisse.Kademeleri çimentaşa göre yuklü.Rasyoları çmentaşa göre iyi.Çimentaş kademeleri sığ.Hissenin takasında %98 i garantide.Spekülatif hareket eden bir hisse.Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.Birileri girdimi seri hareket eden bir hisse.Bu hisse ile ilgilendiğim için değil sizin sorunuza cevap vermek için yazdım buraya.En iyi karari kendiniz vereceksinizdir.
    Gerçekten CMENT'in tahtası sığ olduğu için bir anda her an herşey olabilecek bir hisse.

o yüzden her zaman elimde az da olsa tutmaya değer bulduğum ender hisselerden.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 178/196 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •