Sayfa 180/196 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by define Yazıyı Oku
    Ben de almaya başladım bakalım, her gün bir miktar almaya devam edeceğim. Ben acamiyim, kimseyi etkilemek istemem

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    iyi ki az almışız, biraz fazla alsak paramızı yıllarca bekletecek türden görünüyor.
    bütün çimentolar yukarıya giderken bu aşağıya düşmeye başladı.

30 lardan 40 lardan maliyetli insanlarda var muhtemelen. Speklerin küçük yatırımcıya kazığı olmuş. En yüksek 41,50 yi görmüş daha önce. Biraz fazla uçurup şişirmişler fiyatı. Şu anki 24 liralı fiyatlar bile yüksek gibi geldi bana
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    iyi ki az almışız, biraz fazla alsak paramızı yıllarca bekletecek türden görünüyor.
    bütün çimentolar yukarıya giderken bu aşağıya düşmeye başladı.

30 lardan 40 lardan maliyetli insanlarda var muhtemelen. Speklerin küçük yatırımcıya kazığı olmuş. En yüksek 41,50 yi görmüş daha önce. Biraz fazla uçurup şişirmişler fiyatı. Şu anki 24 liralı fiyatlar bile yüksek gibi geldi bana
    Sığ olması sıkıntı. Ama bana göre grafik mükemmel olduğu İçin aldım.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. 14 temmuzda halk toplantısı yapıldı. Sonra komisyona gidecek yani karar için son aşamaya gelinmiş olması gerek. Karar ne kadar sürede çıkar ve kap gelir bilemem

4.  Alıntı Originally Posted by Pasific811 Yazıyı Oku
    14 temmuzda halk toplantısı yapıldı. Sonra komisyona gidecek yani karar için son aşamaya gelinmiş olması gerek. Karar ne kadar sürede çıkar ve kap gelir bilemem
    Toplantının konusu nedir sayın Pasific, ben yabancıyım biraz hisseye

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. ÇİMENTAŞ İzmir Çimento Fabrikası Türk Anonim Şirketi tarafından, Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Koruköy Köyü sınırları içerisindeki, Sırakayalar Tepe mevkiinde yer alan 200806743 (Erişim No:1158034) nolu II-a grubu sahada “Kalker Ocağı ve Kırma-Eleme Tesisi” işletmesinin yapılması planlamaktadır.

6. cok sık gıt gel yapıyor
    neden anlamadım
    toplamak mı
    çakmak için mi
    yada doldur boşalt mı

7. ya petrokent,kent gıda bunlarla aynı yola devam etmelisin ne derdin var derman verelim sende yola devam et çimentaş taş gibi hiise senin yolun çok uzun bekleyen en az 3 rakamlarda satacaktır. ytd

8. Ne zaman 3 lü rakamlar ve neden

Sayfa 180/196 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •