Sayfa 187/196 İlkİlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Halka açıklık oranı bu seviyeden giderse PÖİP'na alınacak. www.borsaistanbul.com sitesinden bu pazarın özelliklerine bakabilirsiniz.

PÖİP brüt takas şuanda olduğu gibi devam edecek ve hisseler belli saatlerde işlem görecek. Hisselerde günlük tavan ve taban fiyat sınırları şuan için ALT PAZAR'da %10, SPK pazara göre marj oranlarını tekrar değiştirirse örneğin PÖİP için günlük marj yüzde beş yapıyorum derse, PÖİP pazarı ani yükselişleri seven yatırımcılar için cazip olmayabilir. Şu ihtimalde var, hisse eğer sahipli ise hissede SPEK varsa pazar fark etmez istediği gibi hisseyi yükseltebilir. Tabi SPEK kağıtlarına mı yatırım yaparsanız yoksa bilançosu, kârlılığı, büyüme oranı iyi olan hisselere mi bunlar kişiden kişiye değişir.
    Takas takip eden biri değilim en son hissenin çoğuna garanti sahipti diye biliyorum ama ciddi bir harekette son aylarda yapmadı (özellikle ekim ayındaki SPK'nın pazar haberinden sonra). Endişem, SPEK hisseyi şuan ki fiyatından çok daha yukarıya taşımış ve hacim yapmış olsa, patronda yüklü satış yaparsa (spek bu kaygıyı taşır mı?, bu kaygıdan dolayı uzak durmak ister mi?). Aklıma acaba patron hisseleri tek seferde toplu olarak şahsa satar mı sorusu da geliyor, böylelikle halka açıklık oranını bir anda yüzde beşin üzerine çıkartabilir mi?

Yatırım tavsiyesi değildir. Burada yazılanlara göre değil, mantığınızla karar veririniz.

https://www.borsagundem.com/piyasa-e...se-detay/CMENT
    Fiili Dolaşımdaki Hisse Sayısı: 2.003.587
    Fiili Dolaşım Oranı: 2,30

https://www.borsaistanbul.com/tr/sayfa/506/pazarlar
    pazar özellikleri.jpg

2. Gunlukculer tamamı ile gitti gibi en son gecen hafta bir gurup girdi tavan yapti tahtacı hop nereye dedi su an için yükseltmesine de indirmeye de müsade etmiyor gibi ...Kapta yüzde 5 in üzerine şu an için çıkmam diyor. yatırım amaçli ov ,UV lot tutan sayisi da bir hayli fazladir diye düşünüyorum ...Bence onlarin da satmasını bekliyor ..Hayırlısı bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz.

3. Biraz aldık bakalım

4. Nasıl bir sayfa burası ölü toprağı serpilmis

5. 60 adet daha ekledim

6. P.tesiden cuma ya kadar her gün 150 adet
    Alicam hadi görelim

7. Real Madrid küme düşermi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. zaman daralıyor Şirket bir birleşmeden söz etmezse durum dahada vahim bir hale gelecek. ...

Sayfa 187/196 İlkİlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •