Sayfa 179/196 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Bugün işlem hacmi çok düşük kaldı.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. VIX endeksi (korku endeksi) 28,47... Yatırımcı psikolojisi açısından gayet iyi bir seviye
    Dow Jones saat 16.00'dan sonra açılıyor. Büyük ihtimalle pozitif açılış olacak.
    Bunlara bağlı olarak BIST endeksi de 120 bin psikolojik sınırını kırmayı deneyebilir.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Amk cimentosu satış yapamıyosan o betonu a..n..m.ı dök çimsa gitti akcansa gitti millete 40 lardan yerleştirdin annın bez parasımı cıktı %10 dan aynı gün basıp milleti talaş ettin kasadaki paraları hiç ettin her zaman zarar degil izmir elazığ türkiyenin tüm çimentoları senin olsa bencilsin ya miktirgit borsadan zaten yük sende hisse adeti yada efendi gini bir dilimde garibana nasip cıkar ayıptır günahtır umut bagladı millet bu ülkede yatırımcı olunmaz böyle adiler oldukca

4. [IMG][/IMG]

SAATLİK GRAFİKTE DİPTEN DÖNÜŞ İÇİN KARAR ZAMANIYMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR

41,50 fiyatı görmüş hissenin geldiği bu seviye dikkat çekici. O yüzden artık yukarı yön çevirme zamanı geldi diye düşünüyorum.

Pivot noktası 24,39. İlk direnç 24,59 ikinci direnç ise 25,09
    Aşağıda destek noktası ise 23,89

5. inşallah döner..bendede az var asıl çmbtn dayım ekülüsü ama 41 gördü kaç lot işlem yaptı bunlar düzenbaz kağıt toplu biraz al hemen düşürüyor.. al sat mümkün değil dışarıda malı yok ne olacağı belli değil.....

6.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    inşallah döner..bendede az var asıl çmbtn dayım ekülüsü ama 41 gördü kaç lot işlem yaptı bunlar düzenbaz kağıt toplu biraz al hemen düşürüyor.. al sat mümkün değil dışarıda malı yok ne olacağı belli değil.....
    Aynen benimde çok az var bu hisseden. Ara ara düştükçe üç beş lot yatırımlık olarak alıyorum. Dursun bir kaç sene elimizde

7. Ben de almaya başladım bakalım, her gün bir miktar almaya devam edeceğim. Ben acamiyim, kimseyi etkilemek istemem

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. BDDK, müşteri şikayetlerinin incelenmesi neticesinde 7 bankaya toplam 204 milyon 651 bin lira ceza kesti.
    Borsanın kapanışına yakın gelen bu haber banka hisselerinde panik satışlara neden oldu ve bist endeksi düştü.
    Buna bağlı olarak bütün hisselerde panik satışlar oldu. Yarından itibaren bist endeksi yeniden 120 bin bandını kırmaya çalışacaktır.

Sayfa 179/196 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •