Sayfa 195/196 İlkİlk ... 95145185193194195196 SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by batuhanqq Yazıyı Oku
    Ses etme reis dutluk buralar uçacak bu hisse beklemedeyiz ytd
    Değerlenecek galiba, bizde yerimizi alalım o zaman

2. Dutlukda bekliyoruz YTD

3. Şu 300 ü Bi kır gec parçala ya

4. 12.55 de sabit gibi alislari tavana vermek lazım yeni hissederlar tam cozemiyor poip hissesini

5. Yine kıramadık

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Değerlenecek galiba, bizde yerimizi alalım o zaman
    Çmntas ın piyasa değeri 24 milyar Çmbetonun 2.700 milyon.Bana mantıklı gelen Cmbeton...Çmbeton Çmentasın 10 da 1 i kadar...Siz neye göre Çmntasın ucuz olduğunu söylüyorsunuz.Başka beklentisi varsa bilmiyorum.Ama benim gözbebeğim Çmbeton....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Çmntas ın piyasa değeri 24 milyar Çmbetonun 2.700 milyon.Bana mantıklı gelen Cmbeton...Çmbeton Çmentasın 10 da 1 i kadar...Siz neye göre Çmntasın ucuz olduğunu söylüyorsunuz.Başka beklentisi varsa bilmiyorum.Ama benim gözbebeğim Çmbeton....
    Cmbtn un fksı 60 a yakın cment sın ise sadece 14, her şey piyasa değeri değildir ona bakarsanız kentin mrshlın daha nicelerin piyasa değerleri ucmuş durumda Hele ki poip te olup fksı 14 lerde olan HBK ı 20 TL olan için bedavadır benim gözümde.. Cmbtn yavrusu zaten ama bana cmentas daha cazip geliyor,her sene zarar acıklayam şirket mükemmel kar eden duruma geldi, yıllık karı 2 milyar civarında kapatırız.... Seneye cok daha iyi olacak inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Cmbtn un fksı 60 a yakın cment sın ise sadece 14, her şey piyasa değeri değildir ona bakarsanız kentin mrshlın daha nicelerin piyasa değerleri ucmuş durumda Hele ki poip te olup fksı 14 lerde olan HBK ı 20 TL olan için bedavadır benim gözümde.. Cmbtn yavrusu zaten ama bana cmentas daha cazip geliyor,her sene zarar acıklayam şirket mükemmel kar eden duruma geldi, yıllık karı 2 milyar civarında kapatırız.... Seneye cok daha iyi olacak inşallah
    Mesela Konya cimentonun fksı 200 e yakın, cmentas bence baya ucuz

Sayfa 195/196 İlkİlk ... 95145185193194195196 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •