Sayfa 172/196 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Tavana mal yazılmadığı için mi geri geldi acaba.
    Tahtanın durum nedir bilmiyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Normalde bugün yapışması lazımdı ama demekki dikkat çekmek istemediler, senelerdir topladıkları %98'i tekrar kaptırmaya niyetleri yok tabi, eh o zaman gevşetmeyin, dua etsinler ki endeks kötüydü yoksa çok malını alan olurdu malum sebepten dolayı.
    Yarına bakacağız artık, bunu satınalmaya başlayacaktır elbette.

3. 101 milyonluk davanın temizide yakında gelir faizi ile birlikte kasaya 150 milyon para girerse cümbüş o zaman başlar

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    yine de şirketten bir açıklama veya taziye mesajı gelmesi lazımdı..
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sonuçta 2006'dan beri Elazığ'a hizmet veren bir kuruluş, bir açıklama yapmaları gerekirdi.
    Şirket dışarıyla iletişimi koparmış durumda, yatırımcıların sorularını bile cevaplamıyorlar.

Malın %98'i toplamışlar zaten, dışarıdaki %2 çok da umurlarında değil, çıkacaklarsa da biran önce çıksınlar borsadan, hisse 22 lerden buralara düştü endeks nerelere geldi ama bir daha oraları görmedi, bugün alım fırsatı vermeden gider diye bekliyordum ama olmadı, diğer çimentolar zaten artıda.

Evet geç de olsa mesajlarını verdiler.

http://www.cimentas.com.tr/#images

Elazığ Hava limanı dahil kent ve çevredeki çoğu yapıda Cimentaş imzası var, deprem sonrası kentsel dönüşümde binlerce konuta nasıl yetişecek çok merak ediyorum.

5. Tahtaya mal gelmiyor mu yeğenim, dün ve bugün de yapıştırmadığına göre bir daha zor gibi.
    Sen yapamıyorsan izin ver de babayiğitler alsın götürsün, azıcık mal vermen lazım ama.

6. Hey yavrum cment devre kesti.
    Sabahtan yukarı aşağı yaptı ama yine de devre kesiciden kurtulamadı, bakalım yapışır mı bu sefer göreceğiz.

7. Hakkını vermeye başladın en sonunda, eferim...

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hakkını vermeye başladın en sonunda, eferim...
    Hani nerde dün sizden etkilenerek 18,70 den aldım bugün yüzde 8 eksi kapattı....

Sayfa 172/196 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •