Sayfa 6/196 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1565 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. mesajin yeri burasi degil,yanlislikla mesaj buraya gitti, dikkate almayin =))

2. cment ilgili sıkışma bitmesi gerek..önümüzdeki günler şahlanır gibii geliyor bana..haberler ve genel kurul gelişiyle...hayırlısıyla

3. hedefimiz 25- 30... beklemekteyizz...YTD..

4. Sermayesi kadar kar yapmış ,kasada para ,böyle bir şirket çok nadir BİST 100 de biraz girdik bakalım ,hayırlısı

5. Genel kurul tarihi belli mi

6.  Alıntı Originally Posted by boğaç1 Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihi belli mi
    Dostum genel kurul tarihi halen belli degill...önümüzdeki haftalar belli olurrr...

7. TL seviyesinde. Düzenli bir temettü dağıtımı bulunmayan şirket, son olarak 2008 yılında yüzde 107,31 bedelsiz sermaye artırımında bulundu.

Çimentaşâ€™ın son bilançosuna göre elde edilen geçmiş yıl kârları 587,6 milyon TL seviyesinde.( 9AYLIK BİLANÇODA KASADAKİ PARA )

geçici beyannamede KAR 86.937.273.94 2015 KARINI NEREDEYSE ÜÇE KATLAMIŞ

kasadaki geçmiş yıllar karlarıyla beraber bilançoda kasadaki para ne kadar olmuş merak ediyorum ? bilanço açıklandığında hepbirlikte göreceğiz

GARANTİ bankası son hisse satışıyla bankada aslan payını İSPANYOL BBVA ya bıraktı

ÇİMENTAŞ ın sahibi kim ? İTALYAN CEMENTIR HOLDİNG

HİSSENİN SON YÜKSELİŞİNDE aşırı alım yapan aracı kurum kim ? GARANTİ YATIRIM

ŞİMDİ SORU ŞU ACABA 2 AKDENİZ KANI TAŞIYAN YABANCI YATIRIMCI ŞİRKET CMENT HİSSELERİNDE GARANTİ YATIRIM VASITASIYLA BU KADAR NİYE YAKINLAŞTILAR?

GENEL KURUL YAKINDA ,..YAKLAŞIK 10 YIL ÖNCESİNDE OLDUĞU GİBİ YATIRIMCI LEHİNE BEDELSİZ VEYA TEMETTÜ GİBİ BİR KARAR ÇIKAR MI ?

ŞUBAT AYI HAREKETLERİ DAHA BÜYÜK HAREKETLERİN ÖNCÜSÜ OLABİLİR Mİ ?

BEN SADECE ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPTIM YUKARIDA YAZDIKLARIM TAMAMEN ŞAHSİ GÖRÜŞLERİMDİR YTD.
    Son düzenleme : boğaç1; 01-03-2017 saat: 08:27.

8. 1 lot banvit11.17, nasıl 1lot çimentaşa 11.17 ye eşit olur?

Sayfa 6/196 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •