Sayfa 23/196 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 177 - 184 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Ben boyle hissenin ...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bence brüt takasa düşmemek için biraz oyalanıyor. Alctl avgyo 3 ay brüte girdi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir.Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by XMAN78 Yazıyı Oku
    Bence brüt takasa düşmemek için biraz oyalanıyor. Alctl avgyo 3 ay brüte girdi.
    Sizce cimentas yukselirmi

4.  Alıntı Originally Posted by YILMAZ12 Yazıyı Oku
    Sizce cimentas yukselirmi

Geçen tavandan sattım. Şimdi tekrar aldım ama bu sefer sıkıyor. Acısını çıkarmak istiyor herhalde .Hisse toplu hissenin ağası ne derse o olur. Ama benim düşüncem hisse ucuz, bedelsiz potansiyeli var. Ancak şirketin %2 si halka açık ve bu %2 ninde %97.74 ü toplu.Bu yüzden sabır önemli. Hissenin fiyatını o belirliyor. Ne isterse onu yapabilir. Bu hissedeysen bu paraya ihtiyacın olmamalı. Çünkü fiyatın nereye gideceği belli olmaz. Tabi alırken yükselecek diye aldık ama kısmet. Hayırlısı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir.Y.T.D

5. Hissenin hareketleri 2015 hareketlerinin sanki karbon kağıdı konmuş birebir aynı ,yine böyle şubat ayında başlayıp devem eden

2015 grafiğini inceleyen görecektir,hem tarihsel hem de çizgi olarak şablon aynı
    ve bence bu CMENT in karına 50 milyon ekleyip öyle değerleme yapmak lazım bilançoda gösterilen 100milyon genel yönetim gideri para tırtıklamak için uydurulmuş bilanço oyunu ,bu şirketin karı bana göre en az 75 milyon

6. Yok bir baba yiğit kaldırsın su cenazeyi. Adam yıktı üzerimize kağıdı. korkarım 8 ler uzak değil.

7.  Alıntı Originally Posted by XMAN78 Yazıyı Oku
    Yok bir baba yiğit kaldırsın su cenazeyi. Adam yıktı üzerimize kağıdı. korkarım 8 ler uzak değil.
    Yok usta bu sefer en az 17 tl ye cikicak naz yapiyo

8.  Alıntı Originally Posted by YILMAZ12 Yazıyı Oku
    Yok usta bu sefer en az 17 tl ye cikicak naz yapiyo

İnşallah çok vurdu az toparlaması lazım. Grafiğe uymaz biliyorum ama o kadar uğraşıp yaptığı grafiği herhalde kenara atmaz. Haftalıkta alda, aylıkta alda,10 tl altında grafikler bozulur.

Sayfa 23/196 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •