Sayfa 35/605 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 273 - 280 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. [QUOTE=nidyamans;396616]
     Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    38,94 gördüğümüz en yüksek değer. Çimentaştan ve/veya başka bir çimento kağıdından bağımsız ve hacimli gitti.

35,64 kapadık.

3,3 TL fark var.

38,94 'ü 9 Mayıs 2017 görmüş. Ona bakarsan 16/02/2017 de 21.449.000 tl işlem hacmi ve
    40,68 fiyatı görmüş. Sizin yukarda yazdığınız ifadeden bir şey anlamadm.
    Çimentaş veya Diğer Çimento kağıtlarından bağımız ve hacimli yükselmiş derken
    nedemek oluyor sizce sonrada 35,64 tl kadar çekilmesi ne anlam ifade ediyor sizce?
    Genelde başka kağıtların kuyruğuna takılarak gider. Aslan çimento veya ekürisi çimentaş.

Onlardan bağımsız o hacmi yapması demek, çok net bir şekilde öncelikli olarak eldeki malı çıkarma derdine düşmesi demek bana göre.
    4 günde ne kadar eksi oldu yazmıştım.
    Bugün bu saat itibarıyla 6000 lot daha eksi durumda. Alıcı var ise veriyor birileri. 5.gündür bu olay devam ediyor.

Bu tip bir durum 38-39 lu rakamlardan ilk defa yaşanıyor.

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

2. [QUOTE=devrikiki;401297]
     Alıntı Originally Posted by nidyamans Yazıyı Oku

Genelde başka kağıtların kuyruğuna takılarak gider. Aslan çimento veya ekürisi çimentaş.

Onlardan bağımsız o hacmi yapması demek, çok net bir şekilde öncelikli olarak eldeki malı çıkarma derdine düşmesi demek bana göre.
    4 günde ne kadar eksi oldu yazmıştım.
    Bugün bu saat itibarıyla 6000 lot daha eksi durumda. Alıcı var ise veriyor birileri. 5.gündür bu olay devam ediyor.

Bu tip bir durum 38-39 lu rakamlardan ilk defa yaşanıyor.

Bilgin için teşekkür ederim.
    Dediğinize göre son 4 gün ve bugün ilk seans toplam 99.000 lot eksi olduğunuzu söylüyorsunuz.
    Buda demek oluyor halka açık kısmının % 11, 12 si satılarak el değiştirildi anlamı çıkarıyorum.
    Gerçekten 5. gündür bu kadar satış yapıldımı yoksa spek efendi Malları toplamak için
    kademelere satış koyup, hissenin fiyatını düşürmek için, koyduğu satış kademelerini 5. gündür
    tekrarlayıp, yani geri alıp, tekrardan, satış koyarak bu işlemleri tekrarlaması, fiyatı 38 den 35,66 liraya kadar çekmiş olma ihtimali yokmu?

Kesinlikle Yatıırm Tavsiyesi değildir.

3. [QUOTE=nidyamans;401871]
     Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku

Bilgin için teşekkür ederim.
    Dediğinize göre son 4 gün ve bugün ilk seans toplam 99.000 lot eksi olduğunuzu söylüyorsunuz.
    Buda demek oluyor halka açık kısmının % 11, 12 si satılarak el değiştirildi anlamı çıkarıyorum.
    Gerçekten 5. gündür bu kadar satış yapıldımı yoksa spek efendi Malları toplamak için
    kademelere satış koyup, hissenin fiyatını düşürmek için, koyduğu satış kademelerini 5. gündür
    tekrarlayıp, yani geri alıp, tekrardan, satış koyarak bu işlemleri tekrarlaması, fiyatı 38 den 35,66 liraya kadar çekmiş olma ihtimali yokmu?

Kesinlikle Yatıırm Tavsiyesi değildir.
    güniçi kademe analizi sayın devrikinin dediği gibi yüksek mal çıkışı gözükse de günlük dağılımlar ve seans içi işlemleri yapan kurumlara göre durum hiç te öyle değil.hatta önemsiz bir miktar toplama bile olmuş olabilir.takaslardan bir şey çıkmaz çünkü şuanki hareketlerin sahibi olan özelikle 3 kurum takaslarda ilk 5 içinde bile değil.
    spek psikolojik harp halinde ,başka bir açıklaması yok.pasifteki 50 lot vb alışlarıma hiç düşünmeden verebilecek kadar da gözü dönmüş.bunun birkaç açıklaması olabilir;
    ya endeksin düşüşü veya rekabet kurumu vb bir haberde daha aşağısını da planlıyor.
    ya da öyle düşünmemizi sağlayıp alım yapmayacağımızı umarak,şuursuz hareketler yapıyor.ben speğin sıkıştığını ve saçmaladığını düşünüyorum ve kendi adıma analizi bıraktım.alış yapmadığım bir kademe dahi yok.bakalım savaşı kim kazanacak.
    yanılıyor olma durumumda bana bakarak yatırım yapma halinde zararınız olabilir o yüzden
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. [QUOTE=Ufuk35;402068]
     Alıntı Originally Posted by nidyamans Yazıyı Oku

güniçi kademe analizi sayın devrikinin dediği gibi yüksek mal çıkışı gözükse de günlük dağılımlar ve seans içi işlemleri yapan kurumlara göre durum hiç te öyle değil.hatta önemsiz bir miktar toplama bile olmuş olabilir.takaslardan bir şey çıkmaz çünkü şuanki hareketlerin sahibi olan özelikle 3 kurum takaslarda ilk 5 içinde bile değil.
    spek psikolojik harp halinde ,başka bir açıklaması yok.pasifteki 50 lot vb alışlarıma hiç düşünmeden verebilecek kadar da gözü dönmüş.bunun birkaç açıklaması olabilir;
    ya endeksin düşüşü veya rekabet kurumu vb bir haberde daha aşağısını da planlıyor.
    ya da öyle düşünmemizi sağlayıp alım yapmayacağımızı umarak,şuursuz hareketler yapıyor.ben speğin sıkıştığını ve saçmaladığını düşünüyorum ve kendi adıma analizi bıraktım.alış yapmadığım bir kademe dahi yok.bakalım savaşı kim kazanacak.
    yanılıyor olma durumumda bana bakarak yatırım yapma halinde zararınız olabilir o yüzden
    yatırım tavsiyesi değildir.
    Hisse fiyatının kapanışı ,( 16/02/2017 den beri) son üç aydır. çok cüzü yükseldi daha sonra devamlı düşüş içine girdi. Spek hisse
    fiyatını yükseltmediği gibi devamlı düşürmek için baskı altına alıyor. Ben spek olsam elimde yüklü miktardada mal olsa
    hissenin fiyatını yükseltirim. Sonra alım geldikçe satardım.
    Ayrıca Rekabet Kurulu cezası için 3,5 milyon hatırladığım kadarıyla 2016 yılı blançosonda zarar yazdılar. Bu zarar çok daha fazla
    ise ozaman spek satışı arttırmış olabilir.
    Kesinlikle yatıtım tavsiyesi değildir.

5. Yaklaşık olarak 5 günde 100000 lot eksi tahtamız.

Bunun % 20 si piyasaya verilmiş olsa 20000 lot eder.

Zaten bu adamların sıkıntısı yukarı götürmek istediklerinde yeter kadar mal alamamak.

Hiçbirimiz 42-45 arası malımızı satmadık. ( Beklentimiz var fıkrası aklıma geldi, bulun ve okuyun)

Patron destekli oynayamayan grup küçük trade ile 5 yılı savuşturdu.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Yaklaşık olarak 5 günde 100000 lot eksi tahtamız.

Bunun % 20 si piyasaya verilmiş olsa 20000 lot eder.

Zaten bu adamların sıkıntısı yukarı götürmek istediklerinde yeter kadar mal alamamak.

Hiçbirimiz 42-45 arası malımızı satmadık. ( Beklentimiz var fıkrası aklıma geldi, bulun ve okuyun)

Patron destekli oynayamayan grup küçük trade ile 5 yılı savuşturdu.

spek 100 bin lotu bu hareketlerle kimseye çakamaz hemde cmbtn u zaten müşterisi az kendi baskılayıp fiyatı düşürüyor zamanı bol kağıdın müşterisi az bakalım canı ne zaman isteyecek bir sonraki turu

Spekmiş baskıymış.

Yıllardır aynı terane.

Adam alttan topluyor alıcının geldiği yerde veriyor

Ben ve benim gibilerde bu defa oluyor diyip bekliyor. Ama olmuyor

Ben ekstreye bakınca gördüğüme inanırım

Baskıymış, hacimsiz düşüyormuş vs umrumda değil.

Şu an ekstrem kırmızı hemde yıllardır kırmızı

İşde tek gerçek bu

Ytd

8. 100000 kot mal verdi diyen yok....

5 günde kapanış itibarıyla tahta 100000 lot eksi. (Gerçi geçti şimdi)

Bunun 20000 ini verse diyorum bizlere...

Gün sonu alış satış dengesi eksi (-) demek tahtadan PARA ÇIKIŞI VAR demektir.

Sayfa 35/605 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •