Sayfa 368/605 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Temelde bozukluk yasalar daki boşluklar....x şirket malı üretiyor aynı grubun pazarlama şirketine üretilen malı ucuza aktarıyor...ve gidiliyor nereye harcandığı belli olmayan krediler bilerek kullanılıyor yada yönetim masrafları yüksek tutularak düzenli olarak heryıl zarar açıklıyor. Ama nasıl oluyorsa şirket 20,30 yıl ayakta faaliyetine son vermiyor..ben bakkal isletiyorum zarar etsem bırak bir yılı bir ay sonra kilidi vururum

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bloomberg cıkmış halka arz olan şirketlere teşvik var lütfen halka arz ları arttırın diyorlar....bırakın halkı sıkmeayı önce halk arz olup bir yıl olmadan tahtası kapatılan madur halkın hakkını verin..düzenli 20,30 yıl zarar açıklayıp batmayan şirketleri bi sorun neden kapatmıyorsunuz diye

Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    yani diyorsunuz ki
    sizden de bir şey çıkmaz ,hiç uğraşmayın, şirketin bu ülkede kazandığı paraların yurtdışına çıkarılması için buldukları yol çok etik, hiç dokunmayalım , temettü vermelerine gerek kalmadan aynen bu şekilde götürsünler paraları.
    hakkımızı da aramaya gerek yok, böyle geldi böyle gitsin.
    Yok öyle birşey demiyorum tabiki yazmaya devam edin dediğim şu hırsız hırsızdır suçlu biziz adamlar niyetini yıllar önce belli etmiş hırsızlık yapacağız demiş bizde gitmiş adamların hissesini almışız onlarca sahibi düzgün hisse varken (ENKA ASELSAN OYAK) vs

4. 17.000.000 TL ye sattığı duran varlık 4.çeyrekde şirketi mali tablo bilançoda kara getireceği için çimbeton aralık ayında harekete geçebilir bence 40.00 tl ye gitme potansiyeli var ekürisi çimentaşdada bir ince iş var bu iki hisseye yakında dikkatli izleyin derim y.t.d. kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir

5. bu hissede mevcut durum ölü vaziyet olup
    arayan soranı kalmamıştır
    fakat ölü dirilecektir
    kanal istanbuldan yararlanma durumu bilinmiyor
    söylentiler ihlas grubu üzerindedir
    zira çinlilerle ortaklık kurulmuştur
    bilgisi olanlar yaza bilirler.

6.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    bu hissede mevcut durum ölü vaziyet olup
    arayan soranı kalmamıştır
    fakat ölü dirilecektir
    kanal istanbuldan yararlanma durumu bilinmiyor
    söylentiler ihlas grubu üzerindedir
    zira çinlilerle ortaklık kurulmuştur
    bilgisi olanlar yaza bilirler.
    şirketteki bu beceriksizlik ve bu ciddiyetle kanal istanbulu değil tüm şehrin ihalesini alsa ne olur.x şirketi ihaleyi alır.parçalar taşeronlara verir.taşeron da beton işini cmbtna verir.tüm giderler banko. parayı alıp alamayacağın ise muamma. abidik gubidik ve diğer yönetim giderleri de şiştikçe şişer.
    17 milyon tl kasaya nakit girdi.birileri tahtanın gitmemesi için duvardan kale ördü.
    gerçi sabır taşı olsa çatlardı ama biraz daha sıkın dişinizi.grafik planları neyse uygulasınlar da ondan sonra yolumuza bakalım.

yatırım tavsiyesi değildir

7. Aman üstad tüm şehrin ihalesi Allah korusun ciro artıkça zarar daha çok artıyor...hic iş yapmasalar şu arsa paraların neması ile kara gecerler

8. kağıtda sıkışma bitti.. kesinikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 368/605 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •