Sayfa 377/605 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

3.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    şuursuzca ve aptalca uygulanan bir baskı var.tahta çok sığ ve spekler bunu çok güzel kullanıyor.
    şirket ne kadar gelecek karı kırpsa da ,tahtayı baskılayanlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın, er ya da geç bu tahta hakettiği yeri bulacaktır.
    sanmıyorum ama aksi tek bir ihtimal var; şirket tarafından görevlendirilen birileri çimentaş karşısında çimbetonu değersizleştirme ve birleşme sırasında menfaat elde etme çabası olabilir ki şirket böyle bir şeyin olmadığını söylüyor.ayrıca bir iki ay içinde gelebilecek birleşme kararı , içeriden birilerinin bilgi aldığını ve cimbeton ve çimentaşın fiyatlarının birleşme nedeniyle manüple edildiğini gösterir ve bu da suçtur .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Büyük ihtimalle Cmbtn hissesini Cment hissesi ile birleştirip, borsada kote ettirecekler ya, son 1 yılın fiyatlarından birleşme olacağı için Çimentaş firması, Cment hisse senedinin ortalama birleşme fiyatını mümkün olduğu kadar aşağılara düşürmek için sanırım birileri ile anlaşmışlar gibime geliyor. Bu kişiler Cmbtn hissesi üzerinde fiyat baskılaması yaparak fiyatları ne aşağıya, ne de yukarıya çıkarmaya çalışıyor ve 29,xx lu fiyatlarda sabitlemeye çalışıyorlar. Bu baskılama ile yapılan manipülatif ve spekülatif hareketler olmasa idi; bence Cmbtn hisse fiyatı 40,xx lı seviyelerde olurdu şu an. Bu konuda SPK, İMKB ve Büyük Devletimizi daha duyarlı olmaya çağırıyorum. Çimentaş firmasına da şunu söylüyorum: "Yeter artık, kendi ayağınıza artık sıkmayın. Bu şekilde hem siz, hem biz, hem de Türkiye Cumhuriyetimiz kaybediyor. Malınıza ve hissenize artık sahip çıkın" diye sesleniyorum. Yüce Allah, bu şekilde hareket eden ve küçük yatırımcının parasını heba eden kişilerin Bela..nı verir inşallah. Allah Cmbtn yatırımcısının yardımcısı olsun. Büyüklerimiz ne demişler "Ne ekersen, bir gün onu biçersin", "Bir gün insan, kazdığı kuyuya kendi de düşebilir". Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. sayın sinirkent aşağıdaki yazılar sizin yazılarınız kendinizle çelişiyorsunuz yazılarınızı iyi niyetle yazıyorsanız hakkınızı helal edin ama başka niyetle yazıyorsanız 13 yıldan beri sabır la bekliyen birisi olarak hakkımı helal etmem iyi akşamlar

Merhaba Cmbtn yatırımcıları, dün ve bu gün elimdeki tüm Cmbtn hisselerini sattım. Minas hissesi aldım. Cmbtn da yüzde 10 civarında zarar ettim satınca. NİBAS hissedince de bu gün itinari ile yüzde 9 kar ettim. Kısacası Çöven denilen suluk ve ****** kağıttan çok az zararla bu gün itibari ile kurtuldum. Allah Çöven spekülatörlerin belasını versin. Geride kalan tüm Cmbtn yatırımcılarının ALLAH yardımcısı olsun.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bu gün de NİBAS 'tan yüzde 19,95 kazandım. Dün NİBAS 'tan yüzde 11 kazanmıştım. Toplam kazancım NİBAS hissesinden yüzde 21 'i buldu. ****** ve sülük CMBTN hissesinden yüzde 10 zarar ederek dün kurtulmuştum. Allahın izniyle NİBAS hissesini de bugün sattım. İki günde kazancım yüzde 11 oldu. Cmbtn denilen ****** ve sülük tuvalet kağıdının Canı Cehenneme. Allah CMBTN yatırımcılarının yardımcısı olsun. Bence, CMBTN hissesini CMENT hissesi ile birleştirerek borsa kotundan çıkartmalıdırlar. CMBTN hissesi bırakın Borsada işlem görmeyi, ancak tuvalet kağıdı olarak kullanılmayı hakkediyor. Bence CMBTN hissesinin hedef fiyatı 25 TL 'dir. Yatırım Kesinlikle Tavsiyesi Değildir

Büyük ihtimalle Cmbtn hissesini Cment hissesi ile birleştirip, borsada kote ettirecekler ya, son 1 yılın fiyatlarından birleşme olacağı için Çimentaş firması, Cment hisse senedinin ortalama birleşme fiyatını mümkün olduğu kadar aşağılara düşürmek için sanırım birileri ile anlaşmışlar gibime geliyor. Bu kişiler Cmbtn hissesi üzerinde fiyat baskılaması yaparak fiyatları ne aşağıya, ne de yukarıya çıkarmaya çalışıyor ve 29,xx lu fiyatlarda sabitlemeye çalışıyorlar. Bu baskılama ile yapılan manipülatif ve spekülatif hareketler olmasa idi; bence Cmbtn hisse fiyatı 40,xx lı seviyelerde olurdu şu an. Bu konuda SPK, İMKB ve Büyük Devletimizi daha duyarlı olmaya çağırıyorum. Çimentaş firmasına da şunu söylüyorum: "Yeter artık, kendi ayağınıza artık sıkmayın. Bu şekilde hem siz, hem biz, hem de Türkiye Cumhuriyetimiz kaybediyor. Malınıza ve hissenize artık sahip çıkın" diye sesleniyorum. Yüce Allah, bu şekilde hareket eden ve küçük yatırımcının parasını heba eden kişilerin Bela..nı verir inşallah. Allah Cmbtn yatırımcısının yardımcısı olsun. Büyüklerimiz ne demişler "Ne ekersen, bir gün onu biçersin", "Bir gün insan, kazdığı kuyuya kendi de düşebilir". Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Hayal kurmayın. Ben bırakın 45 doları, bu hisse 6 dolar olsun hemen satarım. Benim ortalama maliyetim 6 dolar civarı. Cmbtn hostesinden bir cacık ve nane olmaz. Cment hissesi 30 TL olur ama Cmbtn hissesi 35 TL olmaz. İşlem hacmi bile 10.000 kötü geçmiyor. Cmbtn hissesinin Allah ..... versin. Yatırım tavsiyesi değildir......
    Bir de Gardiyan hocam 6 dolar olsun hemen satarım demiş

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Bir de Gardiyan hocam 6 dolar olsun hemen satarım demiş

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın spk 79 zaten sinirlerimiz gergin küçük yatırımcının sahibi yok, ondan sonra dolar almayın diyorlar, tamamda biz hisse alıyoruz da ne oluyor 2005 yılında çimbeton 49 tl benim maliyetim ortalama 30 civarı yıl 2019 kağıt 29 bile değil kar bunun neresinde ALLAH Sabır versin hepimize herkese iyi geceler

7. Hissede düşüş durmuş gibi görünüyor ve çok dar bir alanda hareket ediyor. Bakalım daha nereye kadar sıkacaklar?

8. benimkisi artık para kazanmanın dışına çıktı. Ben inat yaptım o yüzden tutuyorum.

Sayfa 377/605 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •