Sayfa 387/605 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 4839 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Kısa zamanda 33 iyi fiyattı

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen 32.70 gördüm serbest verdim 32.90 gitmiş bereket versin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Normalde böyle bir kar artışı olan hissenin tavana yapışması gerekir ama sözkonusu CMBTN olunca haklı olarak herkes temkinli yaklaşıyor...çünkü patronlar iyi niyetli değil malesef
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

5.  Alıntı Originally Posted by cvkaya Yazıyı Oku
    Normalde böyle bir kar artışı olan hissenin tavana yapışması gerekir ama sözkonusu CMBTN olunca haklı olarak herkes temkinli yaklaşıyor...çünkü patronlar iyi niyetli değil malesef
    Bu tip sığ hisseler de elinde fazlalık lotları %10-15 gördün mü verip bekleyeceksin..diğer türlü yıllarca kasa kazanır biz ky ler seyrederiz..ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cvkaya Yazıyı Oku
    Normalde böyle bir kar artışı olan hissenin tavana yapışması gerekir ama sözkonusu CMBTN olunca haklı olarak herkes temkinli yaklaşıyor...çünkü patronlar iyi niyetli değil malesef

Ortada kar yokki hangi kar

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    CMBTN Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 9579525 Yıllık Değ%:1085
    Gerçi oda doğru...mali tabloda düzelme tabiri daha doğru olur...
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Aynen 32.70 gördüm serbest verdim 32.90 gitmiş bereket versin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Kahramanbey,
    İyi yapmışsınız 32,90 'dan Cmbtn 'ları vermekle. Kısa günde iyi bir kazanç elde etmişsiniz. Zaten gün sonu bu ibn. kağıt, 31 altı da kapanış yapabilir. Bence bu günkü yükseliş spekülatif bir yükselişti. Aksi olsa, Cmbtn sabah tavana kilitlerdi ve bu kadar satış da bu kağıtta gün içi olmazdı. Amaç bence kağıda küçük yatırımcıyı çekmek ve elindeki kağıdı onlara vererek, kağıdı onlara taşıttırmak gibime geliyor. Dost acı söyler ama, yarın sabah, bence 29 'lu rakamları tekrar görürüz gibime geliyor. Bana küfür edenler ve ters cevap verenler olabilir ama bu kağıdı ben 8 sene elimde tutup, taşıdım ve zararına da sattım. O yüzden bu kağıdın ve ibn. spekin ciğerini biliyorum. Aralık ayında da 500.000 lot işlem hacmiyle yüzde 10 yükselip 31 'li rakamları görmüştü. Ertesi gün ise yüzde 10 düşmüştü. Daha sonra 28 'li rakamlara tekrar geri gelmişti. Bu kağıttan bence hiç bir cacık olmaz. Bu kağıdın ve ibn. spekinin Allah belasını versin. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Burada yazdıklarım sadece beni bağlar, kimseye bir cevap verme niyetim de yoktur. Herkese hayırlı ve bol bol kazançlar dilerim. Cmbtn kağıdına ve özellikle ibn. speğine kesinlikle güven olmaz. İnşallah ben haksız çıkarım ve herkesten de özür dilerim. Cmbtn Yatırımcılarına Saygılarımla...

Sayfa 387/605 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •