Sayfa 407/605 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 4838 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Sadece Finans a toplanmış olan KY yi kalaylamışlar. Diğer kurumda ki KY ye ellememişler.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sadece Finans a toplanmış olan KY yi kalaylamışlar. Diğer kurumda ki KY ye ellememişler.

Bu takas bugünün değil arkadaşım 23 Mart bugün ki takas bir zahmet

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Tarihe bakmadım ...haftalık aylık güzel diye biliyorum cefaks hocamıda çok rahatsız etmek istemiyorum.Allah razı olsun emeği çok bizlerde

Cment e gelen haberin bu hissenin bugünkü düşüşüyle ilgisi var mı? Bu haber düştükten sonra hisseye bastılar.cmente olumlu gelen haber çmbetona neden olumsuz yansıdı? Bir sürü soru.. Ve çelişki.. Neyse Genel kurula ne kaldıkii.

5. Cmbtn da ne den bu kadar ısrar ediyorlar..bu kadar neden kıvırıyorlar. Yoksa kötü birşey mi düşünüyorlar Arsa paralarını sermaye ye mi katacaklar .ytd.ytd.ytd

Açıkçıları güzel çarptı bugün SPEK efendi.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

7. Vâkıf cmentte almış 39 bin cmbtn gömmüş 39 bin anlamadığım acikcilara neden gömülür benim bildiğim acikci yakalar yukarı çeker acikci kapatmaya çalışır ama burda hisseyi düşürdü neden acikci avlasın aksine kapattı acikcilar açıklarını yarin ak kara belli olacak ytd

8. Takası paylasirmisiniz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 407/605 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •