Sayfa 412/605 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. BEN BU SPEĞİ ANLADIM ADAMIN DERDİ MAL ALMAK NAH ALIRSIN HAYDİ EŞEK GİBİ GÖTÜR BAKALIM .O malları benden alırsın şimdi
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Genel kurul 17 nisanda, bakalım o gün de bu hareketleri yapabilecekler mii.. Tahta zaten çok sığ ufak bir alım her şeyi ters düz eder..

3. Sıkıntı yok kahvemizi içelim ...aşırı mallanan spek düşünsün

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    BEN BU SPEĞİ ANLADIM ADAMIN DERDİ MAL ALMAK NAH ALIRSIN HAYDİ EŞEK GİBİ GÖTÜR BAKALIM .O malları benden alırsın şimdi
    Sayın KAHRAMANBEY,

Bu gün ortalama 28,94 maliyet ile bayağı lot aldım ama inan şimdi aldığıma çok pişmanım. Allah Belamı verseydi de Cmbtn 'a bulaşmasaydım. Çoluk çocuğumun nafakasını bu ad. kağıda bağladım. Elimdeki bir miktar Cment hissesini 20,30 maliyet ile sattım. Cment 7 liradan 22 liraya çıktı. Bu ibn, kağıt hala 29 direncini geçemedi. Bu kağıt bence; 28 li seviyelerin altına yakın bir zamanda vermez, ama Cment bence yakın zamanda 30 lu seviyeleri geçer gibime geliyor. Sence Cment hissesinde bedelsiz sermaye artışı; bu ibn. kağıtta ise bedelli bir sermaye artışı mı yapılacak. Bu nedenle mi bu ibn. Cmbtn 33 seviyelerinden 28 li seviyelere düştü. Birde gerçekten piyasada söylendiği gibi 1 lot = 1 lot mu olacak bu iki hissenin fiyatları. Ayrıca piyasada iki tane büyük holdingin bu iki hissenin birleştikten sonra satın almak istedikleri dedikodusu konuşuluyor. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir? Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın KAHRAMANBEY,

Bu gün ortalama 28,94 maliyet ile bayağı lot aldım ama inan şimdi aldığıma çok pişmanım. Allah Belamı verseydi de Cmbtn 'a bulaşmasaydım. Çoluk çocuğumun nafakasını bu ad. kağıda bağladım. Elimdeki bir miktar Cment hissesini 20,30 maliyet ile sattım. Cment 7 liradan 22 liraya çıktı. Bu ibn, kağıt hala 29 direncini geçemedi. Bu kağıt bence; 28 li seviyelerin altına yakın bir zamanda vermez, ama Cment bence yakın zamanda 30 lu seviyeleri geçer gibime geliyor. Sence Cment hissesinde bedelsiz sermaye artışı; bu ibn. kağıtta ise bedelli bir sermaye artışı mı yapılacak. Bu nedenle mi bu ibn. Cmbtn 33 seviyelerinden 28 li seviyelere düştü. Birde gerçekten piyasada söylendiği gibi 1 lot = 1 lot mu olacak bu iki hissenin fiyatları. Ayrıca piyasada iki tane büyük holdingin bu iki hissenin birleştikten sonra satın almak istedikleri dedikodusu konuşuluyor. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir? Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Bunlari kimse onceden tahmin edemez.

Sirket icinde dostlarimiz yoksa...

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

6.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok kahvemizi içelim ...aşırı mallanan spek düşünsün

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın SPK79,

Neden sıkıntı yok. Kahvenin içinde sirke, pul biber ve tuz var. Ben içemiyorum bu kahveyi. Sizce spek neden aşırı mallandı. Bence spek Cmentte mallandı. Cment gidiyor; Cmbtn yerlerde sürünüyor. Kesinlikle Y.T.Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın KAHRAMANBEY,

neden bedelli bedelsiz yapainlar.Genel kurulda bedelsiz olayı olsa çoktan hisseyi götürürler .Bence bedelsiz çıkmayacak .Cment hisswsinde 16 dan veren biri olarak bir daha bulasmam.O hisse de olmak intihar etmek gibi bende 12 den aldığımda 17 gitti arkasına brüt geldi.Mali çıkana kadar imanim gevredi.Cmbton hissesi kısa vadede çok fazla bir şey beklemiyorum.İnsaat sektörü durgun .Yanlız bu durgunluğa rağmen bilanco kar yazdı .Ayrıca aldığın hisse 28.94 diyorsun görende taban oldu sanacak.Ver kurtul aynı fiyata rahatla
    nasipte varsa olurdu.Cment alsaydın 16 dan inan aklinda daha çok stres olurdu.Adamlar haberi çoktan duymuş ki 7 TL den götürdü.Sana 16 dan yedirebilirdi mallari ama alıcı gelmeyince kendilerin elinde patladı.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    neden bedelli bedelsiz yapainlar.Genel kurulda bedelsiz olayı olsa çoktan hisseyi götürürler .Bence bedelsiz çıkmayacak .Cment hisswsinde 16 dan veren biri olarak bir daha bulasmam.O hisse de olmak intihar etmek gibi bende 12 den aldığımda 17 gitti arkasına brüt geldi.Mali çıkana kadar imanim gevredi.Cmbton hissesi kısa vadede çok fazla bir şey beklemiyorum.İnsaat sektörü durgun .Yanlız bu durgunluğa rağmen bilanco kar yazdı .Ayrıca aldığın hisse 28.94 diyorsun görende taban oldu sanacak.Ver kurtul aynı fiyata rahatla
    nasipte varsa olurdu.Cment alsaydın 16 dan inan aklinda daha çok stres olurdu.Adamlar haberi çoktan duymuş ki 7 TL den götürdü.Sana 16 dan yedirebilirdi mallari ama alıcı gelmeyince kendilerin elinde patladı.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Kahramanbey,

Peki, sizce Cmbtn değil de neden Cment götürüldü 7 liradan 22 liraya, Neden Cmbtn 28 liradan en ezından 40 liraya çıkartılmadı. yorumlarınız için tekrar teşekkürler dostum.

Sayfa 412/605 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •