Sayfa 415/605 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Sermaye arttırımları için yönetim kurulları yetkilidir bedelli ve bedelsiz sermaye arttırımları yönrtim kurulu kararıylada gelebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum bence hepimiz 17 Nisandaki genel kurula katılalım. Cmbtn yönetim kurulu; eğer 1 lot = 1 lot şeklinde Cment ile birleşme kararı alırsa; bunu kabul etmeyelim. Gerekirse bu konuyu Mahkemeye taşıyalım. Cment 7 liradan 22 liraya çıkıyorsa; Cmbtn 'un neden hala 28 lira seviyelerinde süründüğünü ve yönetim kurulunun neden hissesine sahip çıkmadığının hesabını soralım. Bence or.sp. çoçukları birleşme kararı almayı düşünmese, bunu içeriden haber alan çakallar (özellikle vakıf yatırımdan işlem yapan her kimse) bunu ve Cmentin yükselmesini, bunu gören ky ların Cmbtn 'a saldırmasını fırsat bilerek Cmbtn 'u satmaları; yakın bir zamanda iki hissede bir birleşme olacağı yönündeki bazı dedikoduların doğru olabileceği yönündeki iddiaların doğru olabileceğini ben de düşündürdü. Kesinlikle Y.T.Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Pat diye bedelsiz haberi gelemez mi bir anda ?
    Sizin gibi değerli ve bilgili bir yatırımcı; bu saatten sonra Cmbtn hissesinde hala bir bedelsiz haberi gelebileceğini mi düşünüyor. Kusuruma bakmazsanız, ben buna sadece gülerim değerli dostum. Bedelsiz olursa, bence 7 liradan 22 liraya kadar çıkan Cment hissesinde olur benim kanaatimce. Cmbtn ise piyasada yayılan dedikodulara göre 1 lot = 1 lot olacak şekilde Cment ile birleşir gibime geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Kesinlikle Y.T.Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Dostum bence hepimiz 17 Nisandaki genel kurula katılalım. Cmbtn yönetim kurulu; eğer 1 lot = 1 lot şeklinde Cment ile birleşme kararı alırsa; bunu kabul etmeyelim. Gerekirse bu konuyu Mahkemeye taşıyalım. Cment 7 liradan 22 liraya çıkıyorsa; Cmbtn 'un neden hala 28 lira seviyelerinde süründüğünü ve yönetim kurulunun neden hissesine sahip çıkmadığının hesabını soralım. Bence or.sp. çoçukları birleşme kararı almayı düşünmese, bunu içeriden haber alan çakallar (özellikle vakıf yatırımdan işlem yapan her kimse) bunu ve Cmentin yükselmesini, bunu gören ky ların Cmbtn 'a saldırmasını fırsat bilerek Cmbtn 'u satmaları; yakın bir zamanda iki hissede bir birleşme olacağı yönündeki bazı dedikoduların doğru olabileceği yönündeki iddiaların doğru olabileceğini ben de düşündürdü. Kesinlikle Y.T.Değildir.
    şöyle olabilir, çmentin özkaynkalrı 1,1 milyar tl ve bir cok borsa şirketinin üzerinde kafaya oynuyor, cmbtonun özkaynağı 50 milyon var yok.. şonucta bir malın ederi var bence
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Sayin SPK79

SPEK in asiri mallandigi kanisina nasil vardiniz ?

Ben takaslara baktigimda tam tersi bir durum goruyorum.

YTD.
    Bir aylık sürede günlük takipde gördüm..alan kurumların takas oranı artması gerekirken azalıyordu..o bir aydan sonra takas bakmayı bıraktım..çoğu hisseler Takasa bakmaya gerek yok virmanla dengeyi güzel ayarlıyorlar..günlük takas değerlendirin ...haftalık,aylık,3 aylık bu tip sığ hisslerde hikaye...daha bir ay olmadı crdfa da yapıkredi de ki %40 üzerindeki mal alnus a virman yapıldı..ne diğelim anlus deli mal toplamış mı diyelim..bırakın birleşecek, arazisinden altın çıkacak, arap-katar a satılacak,enerji işine girecek,sağlam bir şirkete satılacak,yok x şirketi alacak ...vb hikayeler bu ara çok yoğunlaşdı... bir anda yüklenmeyin temkinli kademeli alın az olsun öz olsun çocuklarınız ın rızkını kaptırmayın..kimsenin( ben dahil) satıyorum alıyorum a bakmadan araştırın nihayi kararı kendiniz verin. Ytd.ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Sayin SPK79

SPEK in asiri mallandigi kanisina nasil vardiniz ?

Ben takaslara baktigimda tam tersi bir durum goruyorum.

YTD.
    Sadece ön sezi.. takas la göremeyiz..daha önce söyledim haftalık aylık vb hikaye..ytd.ytd.ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Her şeyin hayırlısı olsun.

Kurbanlık koyun gibi bekliyoruz.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

7. Birleşme kolay olmaz. Birleşecek olsa kar açıklamaz zarar yazardı. Kipa Migros birleşmesini inceleyin. Ayrılma hakkı doğarsa Son 6 aylık hareketli ortalamadan çağrı yapar. İlla 1 e 1 verecek diye birşey de yok. Sanırım.

YTD elimde hiç yok 8 senedir.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçtiğimiz dönem açıkladığı tek seferlik 9 Milyon TL 'lik kar bedelsiz yapmak için yeterli olacak mı ?

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Sayfa 415/605 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •