Sayfa 416/605 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 4838 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz dönem açıkladığı tek seferlik 9 Milyon TL 'lik kar bedelsiz yapmak için yeterli olacak mı ?

YTD.
    Sayın Borsakartali,

Bugün Cment 24 lu seviyeleri, Cmbtn 27 li seviyeleri görürmü? Yarın Cment 26 li seviyeleri, Cmbtn da 26 li seviyeleri görürmü? 17 Nisandaki tiri viri genel kurullarda her iki hissenin 1 lot = 1 lot olacak şekilde birleşme kararı alınırmı? Ya da Cmbtn, Cment gibi yukarı yönlü bir harekete baslar mi? Sorular, sorular, sorular. Şurada 17 Nisana ne kaldı ki? Or.sp. çocuğu Yönetim Kurulu üyeleri ve spek ile çakallar ne derlerse o olacak. Allah, hepimizin yardımcısı olsun. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın Borsakartali,

Bugün Cment 24 lu seviyeleri, Cmbtn 27 li seviyeleri görürmü? Yarın Cment 26 li seviyeleri, Cmbtn da 26 li seviyeleri görürmü? 17 Nisandaki tiri viri genel kurullarda her iki hissenin 1 lot = 1 lot olacak şekilde birleşme kararı alınırmı? Ya da Cmbtn, Cment gibi yukarı yönlü bir harekete baslar mi? Sorular, sorular, sorular. Şurada 17 Nisana ne kaldı ki? Or.sp. çocuğu Yönetim Kurulu üyeleri ve spek ile çakallar ne derlerse o olacak. Allah, hepimizin yardımcısı olsun. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    3 aylik takaslara bakinca dehsete dusuyorum.

KY ye vermisler butun mali.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

CMENT in acilen düşmesi gerekiyor.

Eksiden artı yaptırdılar korkudan ekrana bakamadım.

CMBTN sürünmeye devam.

YTD.

Acilen 29.68 'in üzerine atması gerekiyor.

YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Acilen 29.68 'in üzerine atması gerekiyor.

YTD.
    Genel kuruldan herhangi olumlu ya da olumsuz bir sermaye arttırımı yönünde karar çıkmayacakmış şeklinde borsa kulislerinde dedikodular konuşuluyor. Geçen yılın zararlarına mahsup edileceği dedikoduları da söyleniyor. Her iki hissenin de bir gece ansızın birlestirilebilecegi, genel kuruldu herhangi bir karar alınmayacağı söylentisi var. Kısacası, bu sene de bu BOKTAN KAĞITTAN bir cacık olmayacak gibi. Ortalama maliyetim 29 lira civarı. 17 Nisandaki Genel Kurul sonucuna gore, bir daha bulaşmamak üzere bu BOKTAN KAĞITTAN maliyet fiyatıyla çıkabilirim.

Kesinlikle burada yazılanlar, herhangi bir kimseye bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Genel kuruldan herhangi olumlu ya da olumsuz bir sermaye arttırımı yönünde karar çıkmayacakmış şeklinde borsa kulislerinde dedikodular konuşuluyor. Geçen yılın zararlarına mahsup edileceği dedikoduları da söyleniyor. Her iki hissenin de bir gece ansızın birlestirilebilecegi, genel kuruldu herhangi bir karar alınmayacağı söylentisi var. Kısacası, bu sene de bu BOKTAN KAĞITTAN bir cacık olmayacak gibi. Ortalama maliyetim 29 lira civarı. 17 Nisandaki Genel Kurul sonucuna gore, bir daha bulaşmamak üzere bu BOKTAN KAĞITTAN maliyet fiyatıyla çıkabilirim.

Kesinlikle burada yazılanlar, herhangi bir kimseye bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Genel Kurul 'a 1 gün kaldı.

Olumlu bir haber çıksa şimdiden satın alınırdı.

YTD.

7. Genel kurul da göstere göstere bir haber olmaz ..bir gelişme olacaksa genel kurul sonrası ansızın olur

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ilk defa bu yıl .genel kurul öncesi cimbeton hakkında çok olumsuz yazılar yazıldı.bu yönü benim için çok iyi.diger kötü olan namussuz çimentaş zarara rağmen fiatları buralarda...bişleşme hariç hersey çimbeton için süper .güzel bir haber çıkabilir .sadece birleşme karaı çıkmasın yeter .burda yazan çok yeni yüz var hepsi olumsuz yazıyor .her sene çok olumlu yazı yazarak çok gaz veren şahıslar birden kayboluyordu her tahtada olduğu gibi twitırda olduğu gibi ver gazı sonra üç beş gün sonra giden tahta çöksün.inşallah olumlu haber olucaktır...400 bedelsiz ben fazlasını beklemiyorum yada bedelli bedelsiz buda güzel.400 bedelsiz 400 bedelli sabır arkadaslar sabır .yeterki birleşmesin birleşme bizi bitirir .güzel olur diyende palavra atıyor.çimentoda ne tatlı hisseler var şu an çimbeton bunların yanında sönük

Sayfa 416/605 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •