Sayfa 422/605 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Amin sayın senirkent

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    2019 yılı birinci çeyrek bilançosu büyük ihtimalle eksi gelecek gibime geliyor. Or.sp. çocuğu çakallar bunu satın alacaklar daha. 29 lira ortalama maliyetle keşke tekrar bu hisseye bulaşmasaydım. Yolumuz bence 30 lu rakamlara değilde, sanki 25 li rakamlara doğru olacak gibime geliyor. Genel kurul öncesi bu hisse 35 li rakamları görür diye düşünüyordum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Genel kurula gidecektiniz. Ne oldu?
    Toplantı sonrası kulis yaptınız mı? Ne konuşuldu?
    Eğer katılmadınız 29 maliyetli cmbtn dekont ekran görüntüsü koyabilir misiniz?

3. Nasıl sayın Senirkent 29 lar dan biraz toplayabildiniz mi..canınızı sıkmayın muhakkak sayın spek yukarı ufak bir hareket yapar malı verirsiniz .umutlar seneye genel kurula kaldı.365 gün bitmez de piyasa da kötü dolar fırlayacak yer arıyor gibi kaldırmış bizim sikinin grafiği de toprağa bakıyor ytd ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ertuğrul Yazıyı Oku
    Genel kurula gidecektiniz. Ne oldu?
    Toplantı sonrası kulis yaptınız mı? Ne konuşuldu?
    Eğer katılmadınız 29 maliyetli cmbtn dekont ekran görüntüsü koyabilir misiniz?
    Değerli Dostum,

Öncelikle merhaba. 17 Nisan günü hastanede tedavi gören amcam sabaha karşı vefat ettiği için genel kurula katılamadım. Cmbtn hissesine ait alış dekorumu ekrana koymamı istemeniz, bana hiç guvenmediginizi gösterir. Ben elimde olmayan bir hisseyi, neden varmış diye söyleyeyim. Ancak olup olmadığını çok merak ediyorsanız, size özelden paylaşabilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Değerli Dostum,

Öncelikle merhaba. 17 Nisan günü hastanede tedavi gören amcam sabaha karşı vefat ettiği için genel kurula katılamadım. Cmbtn hissesine ait alış dekorumu ekrana koymamı istemeniz, bana hiç guvenmediginizi gösterir. Ben elimde olmayan bir hisseyi, neden varmış diye söyleyeyim. Ancak olup olmadığını çok merak ediyorsanız, size özelden paylaşabilirim.
    Çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin.
    Dekontları Özelden paylaşırsınız sevinirim.

6. ya arkadaş nasıl şansım varmış cment almıştım 14 ten satıp buna girdim 3 haftadır işkence çekiyorum ne işlem hacmi var ne hareket.

7. @senirkent halen bir cevap yok ve özel mesajda göndermedin. Bu arada bizleri salak yerine koyma. Milleti yanıltmaya çalışıyorsun.

8. Olan şeyler paylaşılır olmayan paylaşılmaz. Eminimki 30 40 binlerden işkur almıştır. Onlarıda bol sıfırlı yerlerden satar sonrada cmbtn şuraya gelsin 10 bin lot alcam falanda filanda. Birde bana hiç güveniniz yok mu demiş. Güven abidesi. 10 bin lotun olsa ne olur 100 bin lotun olsa ne olur. İnsan önce sözünün eri olacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 422/605 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •