Sayfa 442/605 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    10 yildir mi sayiyorlar?

Ya saymayi bilmiyorlar

Yada malin hepsi disarida,say say bitmiyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen yaa 10 yıldır ne bitmez ky de hisse varmış

2. spek denen ******** toplayacak olsa biliyorsunuz .30 üstünde her kes satar zaten hisseyi .bu kadar ucuz kaliteli hisseler varken dipte .fransız itlerinin hissesini ne yaspsın.spek hisse falan toplamıyor .arada ayar veriyor.şu da var .ilk defa çimentastan ayrı hareket etti.ya şirketin içinde baska bir haber var. sermaye artırımı gibi.yada .gerçekten bu ********ler karı hiç ediyorlar her sene.burda suçlu öncelikle spk.maliye vergidaireleri.ve bu bağımsız bilançolara ayar çeken mali müşavirler.yıllardır zarar eden iki şirket.çimentaş çimbeton.yazıklar olsun fransız bozmalarına

3. her yıl zarar eden ama bir türlü batmayan çimento şirketi .çimentaş ve çimbeton.helal size .bu ülkede istediginiz gibi at koşturuyorsunuz.spk sizi sadece izliyor .vergide vermeyin.biz veririz sizin yerinize.sizde devasa mass alın kendi firmanızdan.

4. çimbetondaki dümen yakında patlar bence .bir şeyler dönüyor .çimbetonda .sabredsicez görücez

5. cmbtn speği sana sesleniyorum 1500 adet hisselerimi satmıyorum sayıyormusunuz ne yapıyorsanız ona göre hesap yapın 2030 a kadar vaktim var tabi ömrüm olursa!...

6. Sayın spek benimde 1330 lotum var. siz biliyorsunuzdur. Garanti yatırım. onuda yazayım. Bedelsiz verinceye kadar satmayacağım. Ona göre hesabınızı yapın...

7.  Alıntı Originally Posted by yamankalp Yazıyı Oku
    Sayın spek benimde 1330 lotum var. siz biliyorsunuzdur. Garanti yatırım. onuda yazayım. Bedelsiz verinceye kadar satmayacağım. Ona göre hesabınızı yapın...
    benimde tebyatırım

8. arkadaslar bedelsiz artık eskisi gibi para etmiyor .şirketi soymasınlar italyanlar güzel bilançolar gelsin yeter.en güzel zamanda bile kar açıklamadı .inşaat sekterü uçmuşken .ya şimdi inşaat sektörü ölü .ya izmir otobanının yapılışı konya çimentoyu konyada yapılan baraj uçurdu.15 tl den 500 tl ye izmir otobanının betonunu döktü bu namussuzlar .hep cebe hep cebe.sizlerde spk .devamlı yazın.sıkıştırmalı hep beraber spk .maliye vergi dairesi .birde bu namussuzlara hizmet veren mali müşavirler .güya denetimsiz ler.soygun ,çinde soygun .bedelsiz önemsiz .bilançoyla oynamasın italyan bozuntuları...........güzel bilanço bizi kurtarır yoksa bedelsiz beklentisi çok önemli degil .bunu yer yer dile getirenler var .bende getiriyorum hatta bu çimentaş hareketi bana öyle gel,yorki bedelsiz yolda gibi.yinede belli olmaz

Sayfa 442/605 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •