Sayfa 464/605 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    34,50 den girdim %40 ile..
    Ufuk35 usta buralardamısın?
    hayırlı olsun.bol kazançlar dilerim.
    zaman , dolar, faiz, yıpranma ...bekliyoruz bakalım
    çakılı lotlarla filmin sonunu görmeye kararlıyım.
    5 -6 ay önce 20.00 telaffuz edildiğinde speğin güzel malını almıştım.şimdi onları sırf alsın götürsün diye az az veriyorum ama geri basıyor buyur sen ye diyor. anlamak zor.eminim ki speğin maliyeti benden yüksektir.

yatırım tavsiyesi değildir

Vay bee.. Ne hayallerimiz vardı... Hayal kura kura hayalperest olduk çıktık...

3. kanalistanbul akçansayı zıplattı bu kımıldamıyor
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

4. Kanal İstanbul bölgesin de kaç tane beton santrali var Çimbeton un

5. Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

6. Çoğu hisse eski zirvelerini devirdi ...bazıları eski zirvelerini dip yaptı...yürü artık çimim betonum :-)))
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

7. Arkadaşlar Twitter hesabı açtıktan sonra burada yazmamaya başladım.
    Tüm hisse grafiklerini kendi hesabımda paylaşıyorum. Takip etmek isterseniz @finanskoylu33/TARSUSLU
    adresinden ulaşabilirsiniz.

Çimbeton ile ilgili tüm grafikler mevcut, son olarak paylaştığım hissemdir çimbeton. Takibe 33,48 den başladık.
    36,40 üstünde kaldığımız sürece 39,40 önümüzde direnç mevcut, sonrası 42,00 şeklinde gidiyor.

Nacizane fikrim sert bir şekilde hakettiği yerlere gitmesidir. Beklentim 50.00 li rakamlar.

Tavsiye olarak değerlendirilmez sadece düşüncelerimden ibarettir.

selamlar.

8. Arkadaşlar kanal istanbul kim çimbeton kim.Akçansa ile bu kıytırık şirketin adını nasıl bir arada anarsınız.Beş para etmez ,kar etmeyen sadece adi speklerin cirit attığı ve patronlaında buna çanak tuttuğu muhtemelen üst düzey yöneticikerin Türkiye de kumarhane yasak olması nedeniyle bu hisse üzerinde kendiilerinin kumar hırsını törpülemesine yarayan bir kumar kağıdı olduğunu düşünüyorum,
    Aksi taktirde 20 yıldır inşaat sektörünün bu kadar büyümesinden nemalanır ve büyürdü ,hala emekliyor.

Sayfa 464/605 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •